reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

oj tam od razu opieka społeczna hehe
no i koniec na razie takich imprez,bo już nie mam siły ani kasy ;)
 
reklama
Hehehe no tak to jest rzadko się zdarza możliwość poimprezowania za free :-D
Koleżanki niedawno temu poszły, a w zasadzie mój mąż je rozwozi po domach. Fajnie tak czasem w babskim gronie sobie posiedzieć :tak: Ale jestem mega zmęczona muszę przyznać. mąż się z kolegą umówił to chyba zaliczę wcześniejsze spanko. Hania dalej niegrzeczna, dziś już 3razy miała karne krzesełko :zawstydzona/y: nie wiem co robić i jak :-(Do tego przestawiło się jej strasznie i od 3 dni zasypia mi tak ok. 18. Wczoraj udało się, że po przebudzeniu i tak spała dalej ale z przez pozostałe 2 dni drzemka i siedzenie do późna.
Masakra jak duszno u mnie w domu, leje się ze mnie prawie strumieniami.

Buziaczki kochane i miłych snów ... aaaa jutro prawdopodobnie zadzwonię do szkoły nauki jazdy i umówię się na nauki :tak:
 
martilla witaj:) ale już daleko jestes z ciążą:) pamietasz mnie?
jak sie czujesz? na kiedy masz terminek.
Pozdrawiam serdecznie

przepraszam że tak wtargnełam ;]
Witam was mamusie
 
Tosia
fajnie tak w babskim gronie, ja na razie mogę sobie pomarzyć :D idziesz na prawko ? Powodzenia !:)

Kinga
pewnie ,że pamiętam :) Czuję się świetnie, a termin mam na 22 październik. Co tam u Ciebie? Jak synek ? Staracie się czy przerwa? Pozdrowionka!
 
Martilla no to poszalałaś :-) Masz rację, korzystaj póki możesz :tak:

A u nas choroby ciąg dalszy. Byłam z Niuńka w niedzielę na pogotowiu, bo gorączkowała ciągle i na języku coś dostałą... (ogólnie się bałam że ospę będzie miała, bo jakichś krost dostała, ale chyba ją coś pokąsało )No i się okazało, że ma zapalenie jamy ustnej i gardła. Dziś nasza lekarka powiedziała, że to choroba lata :baffled: Kurcze ale noce mam do dupy. Mała budzi sięco chwilę z krzykiem bo w buzi ją boli. Takiego stanu zapalnego jak ona ma, nigdy nie widziałam, a przecież sama miewam pleśniawki nieraz. W sumie 4 noce miałam już nieprzespane i chodzę jak jakiś zombiak :baffled: Młoda mało je bo jąboli i schudła mi już prawie kilogram... Ech mam nadzieję, że ją odpuści już bo płakać mi sięchce, jak widzę jak cierpi.
 
Andzia szczerze współczuję. My już wychodzimy na prostą, ale do pt. Hania ma jeszcze antybiotyk w zawiesinie do picia. Kaszle nadal jak gruźlik i ciągle woła "mam śpika" :-D

My z mężem pojechaliśmy dziś do Ikei i na same pierdoły wydaliśmy 130 zł :shocked2: Ale mam rewelacyjny organizer do szuflady w komodzie dzięki, któremu mam rozdzieloną wreszcie biżuterię :-D No i Hani spinki od gumek porozdzielałam :tak:
Niestety młoda nadal daje w kość po chorobie i miała dziś karne krzesełko chyba ze 4 razy :szok:
 
reklama
dziewczyny lato mamy kiepskie, to w takim razie powiedzcie mi gdzie wy się podziewacie ??:;-)

ja byłam dzisiaj na pobraniu krwi, ludzi w rejestracji od groma! Same starsze babeczki, ale jakaś mnie popchnęła i mówi żebym szła bez kolejki. To pytam następnej w kolejce czy nie ma nic przeciwko-powiedziała ,że jeśli reszta nie ma to ona też nie. Reszta pokiwała głowami i mówią ,że spoko ,że ciężarne przecież bez kolejki. Więc stoję sobie beztrosko ,a za mną podchodzą 4 ciężarówki ! Ha ha mina kolejki bezcenna ! I nagle wielkie oburzenie,że jak to ? Że oni tu nie będą w nieskończoność czekać ? Że nigdzie nie jest napisane ,że ciężarne są obsługiwane bez kolejki! Łaaaa myślałam,że padnę ze śmiechu :-D Na szczęście mnie już pani obsłużyła i poszłam do punktu pobrań;-)
 
Do góry