reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
na zatwardzenie jabłka, śliwki suszone i nic więcej nie przychodzi mi do głowy :D a i rodzynki jeszcze podobno.
 
Dzień doberek kochane. Byłam dziś na uczelni pozałatwiać część rzeczy związanych z obroną i okazało się, że zajmie mi to jeszcze przynajmniej do środy :baffled: Od niedz. do śr. będę codziennie w szkole, bo jak jest ktoś tam to kogoś nie ma, a ktoś inny jest w inny dzień i tak muszę jeździć jak powalona. No ale mam nadzieję, że to w końcu załatwię.

Miałam dziś z koleżankami iść na aerobik, ale okazało się, że po zrobieniu dziś reszty opłat mamy na życie jakieś 400 zł :no: Więc nawet się nie wybieram :-( Laski wpadną upichcić cosik na obiadek i zjeść sobie ze mną, a potem pójdą same.
 
żebyście się nie martwiły to tylko powiem,że u niej teraz ok. Jak wróci to sama powie co i jak.

a ja umieram na ból głowy, mdłości i Bóg jeden wie co jeszcze... chciałam to mam :D
 
Martilla oby mdłości minęły, mnie męczyły całą ciążę :-( do tego zgaga :-(

u nas ok mały szaleje i w sumie tyle:-p lata jak szalony:-p
 
Martilla właśnie chciałaś to masz. teraz na własnej skórze możesz poczuć to co my wszystkie przeżywałyśmy:p
oby mdłości i te sprawy nie trwały za długo! jeszcze tylko nie cale 9msc:p
Patysia łobuzy góra:)

my leniwa niedziela:) odmrażam mięsko zrobie sałatkę i frytki. zaraz ide pod prysznic bo jak pisalam wczesniej leniwa niedziela i jeszcze w piżamie chodzę:)
 
reklama
martilla wiem co czujesz...
mnie w ciązy żadne dolegliwości nie omijają:sorry2:
więc nie zazdroszczę....

mnie mało nanecie.. bo pogodę mamy super.. prawie jak lato ...
normalnie żyć nie umierać

no sorki ja umieram wieczorami z bólu:-D
ale już niedługo i rodze..
matko jak to szybko zleciało:-)
miłego dnia
 
Do góry