reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

dzięki, dzięki dziewczyny :) a ja sama sobie życzę zdrowej dzidzi, reszta się nie liczy, mogę rzygać jak kot całą ciążę haha

co do dolegliwości to chyba nie mam jako takich... poza bolącymi cyckami. A tak to raz chce mi się spać cały dzień, a następnego dnia mogę latać jak torpeda i nic. I tak na zmianę. Wczoraj się czułam jakbym miała kluche w gardle, dziś już czuję się normalnie także póki co nie mogę narzekać :D
 
reklama
Hej laski :)
dzięki dzięki kochane za gratulacje! :)
Z mężem oki, poprawiło się. Dzieciaki rosną... młody w maju ma komunię...przerażająca perspektywa :p uczy się ok,czasem coś nabroi..jak to dziecko ;)
Nitka kawał baby,do przedszkola zasuwa z mniejszą lub większą chęcią..dziś miała gorszy dzień pt bunt nie chce do przedszkola :p gadatliwa, włoski się wyprostowały,tylko końce się kręcą w zasadzie...heheh :D zdjęcia są na facebooku moim,zapraszam a do albumu na picasie muszę się zmobilizować i coś dodać...ale to nie dziś ;P

miłego dnia kochane!!!!:-):-):-)
 
o ; pp mpo p,o,oki i----ikmfhomgy0hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhjm

yyyy to od Hani dla Was :tak::-D

Anekha serdeczne gratulacje kochana :*

Martilla wszystkiego naj naj naj :*

Hanie nadal pobolewa brzuszek :-( Dziś miała badanie moczu więc jutro musi mąż do lekarza z nią skoczyć żeby zobaczyła wyniki.
Coraz bardziej nieznośna się robi :-( Już nie wiem jak mam sobie z nią radzić :zawstydzona/y: Mąż niestety też już wysiada :-( Także jak widać u nas średniawo :-(
 
ja z Filem nie daje sobie rady, jest tak rozpieszczony ze szok!!!!
dzis ze złości ze skrzyczalam go (za ścięcie calkowite kwiata) zaczął rzucać we mnie papciami...na co ja marsz do swojego pokoju a on co? "Ty idź" nosz kurde dziecko wychowuje matke.!masakra po dzisiejszym dniu jestem wykończona!

lezy przedemną karta zgłoszeniowa do przedszkola. z chęcią ją wypełnie! ciekawe czy się troll dostanie.
 
hej laski
Ilonka moja tez nie lepsza...wali rekoma w szybe od drzwi jak wychodze wiec tylko czekam kiedy ja zbije :/ wogole nieraz mam ochote ja wystrzelic w kosmos....wyobraz sobie jaki gnoj robi jak piwo widzi...wstyd :/

Anekha gratulacje :))
Martilla dajesz rade ?? :)
Olka a co u ciebie??
 
jak piwo widzi? jaki gnój? to tak lubi czy co? opisz sytuacje bo jestem ciekawa.

moj Filek wymyka sie spod kontroli. rozpieszczony jedynak! ale narazie i tak z wygodnictwa nie chce drugiego. narazie moim piorytetem jest dom lub mieszkanie drugie dziecko poppsuje mi plany. :) tak bezczelnie napisane ale szczezrze.
 
reklama
dzięki za życzonka .

Ewelka
daje rade , czemu miałabym nie dać :D hehe co z tym piwem? też jestem ciekawa :D

Ilonka
a to jaki urwis no :) kiedy będzie wiadomo czy dostał się do przedszkola ?

Agacjone
gdzie się podziewasz??????????
 
Do góry