reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
jak widzi piwo to zaraz wariuje krzyczy "piło" i jak jej sie nie da pianki to rzuca tym co ma pod reka...masakra... :/
 
o kurcze dziecko AA hahahha ładnie nauczyłaś dziecko!zdolniacha:) wstydz się babo!!!
 
Ostatnia edycja:
kurcze robie zupe ogórkowa, bo młody lubi tylko zaklepałam za bardzo... eh i znowu spierdaczylam zupe. Fil znienawidzi obiady mamy:/ za to na drugie pizza, bo po co się męczyć fast food cie wyręczy:)

tak na serio to łeb mnie napitala od rana... i znow węzły. masakra
byle wytrzymac bez choroby do 16marca. pozniej szpital i mam nadzieje ze problem zniknie.
 
po pierwsze ja nie pije piwa prawie wcale a po drugie to moj ojciec lubi se codziennie piwo wypic i to on ja tak nauczyl...
 
Ilonka-u was już są zapisy?ja patrzyłam na stronę urzędu miasta to u nas są od 15 marca do 15 kwietnia dopiero.ja swojego zapisuję-może się dostanie.

kurcze laski co poradzicie na zatwardzenie u młodego?potrafi nie robić 3 dni a potem nie wyrabiam z pieluchami :/ jedynie musli zje bo chleb razowy od razu jest be :/
 
reklama
ilonka
ja nie jestem zla....

kaczucha
dzis gadalam wlasnie z moja kuzynka o nie robieniu kupy lub zatwardzeniach...moze sprubuj mu nasmarowac delikatnie odbycik oliwka
 
Do góry