reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

ilonka juz nieaktualne sorry za zawrot glowy ale ubiore go w to co ma....:-)
tylko musze spodnie odpruc i wydluzyc bo sa ciut za krotkie...
 
reklama
hej a co tu takie pustki?? kobiety pisać co u Was...
u mnie średnio mam @ i czuje się do bani a w dodatku jestem sama od niedzieli wieczorem, mąz wróci niedługo bo juz do wrocka dojechali a byli w warszawie w delegacji.....także mam dość padam na twarz....i już nie mogę się doczekać 1 lipca bo odbieramy mieszkanie w końcu:-) mamy zamiar w miesiąc się uwinąć choć pewnie bedzie ciężko
 
Marcy to fajnie że bedziecie mieli własne mieszkanie. My to się chyba nigdy swojego nie dorobimy:(
. A @ jak przyszła tak i pójdzie. Mi się własnie skończyła. A zawsze jak mam to pierwsze 2 dni umieram z bólu.
 
Hejo laseczki
Marcy to już niebawem to mieszkanko, cieszę się razem z Tobą :tak:

A mój ślubny dziś cały dzień w pracy, później na montażu, jutro prawdopodobnie też będzie pracował i nie wiadomo czy w pt. też nie, a my wtedy wyjeżdżamy i mamy zero zakupów zrobionych:baffled: Muszę zaraz postawić jeszcze jedno pranie i tak do pt. ciągle na pralce, a jeszcze wyprasować to trzeba:dry:
Do tego Hania dziś wstała po 5:00 i zaczęła płakać, że chce pić to jej dałam, no to wymyśliła, że tatuś ja uśpi, po chwili w znów ryk, bo jednak mamusia. Kiedy zasnęła poszłam się położyć i nawet nie zdążyłam zasną, a tu płacz. Więc mówię jej, że idzie do nas, bo u siebie nie zaśnie no i chwila spokoju i znów płacz, bo ona chce u siebie i tym to sposobem nie spała już do rana :-(A ja próbowałam zasnąć u niej w pokoju, ale na podłodze to prawie niemożliwe.

Bella no bobas wymiata jak to się mówi :-D To tak jak ta mała
[video=youtube;sDXB9cNdmqk]http://www.youtube.com/watch?v=sDXB9cNdmqk[/video] też jest rewelacyjna :-D
 
Ostatnia edycja:
Hello
U mnie ładny dzionek się zapowiada. Dzisiaj idę na moje pierwsze zebranie przedszkolaków. Kewinek nie daje mi żyć przez tą chorobę. Strasznie szybko się złości, bije mnie że brak słów. A tak to stara bida. A co do @ to właśnie czekam na nią i coś zjawić sie nie chce.
Marcy pewnie jesteś podekscytowana mieszkaniem. gratuluję.
 
Wiecie co laseczki zadzwonili dziś do mnie ze żłobka, że od września jest miejsce dla Hani i jutro rano mam dać odp. Nie wiem co robić, bo z jednej to duża oszczędność finansowa, ale z drugiej str. ta nasza opiekunka jest wspaniała i dba bardzo o Hanię ... W sumie powiedziałam jej dziś, że ma się zastanowić czy chce być z Hanią jeszcze rok, czy ma inne dziecko jakieś i jutro mi da odp. Ale sama się miotam czy nie dać Hani do żłobka, bo wtedy inaczej by się na pewno rozwijała. Wiem, że choroby itp. ale w przedszkolu się tego też nie ominie, a to byłoby już za rok.
 
No i decyzja podjęta ... Hania od września idzie do żłobka jednak. Strasznie się miotałam z tą decyzją, ale jednak pójdzie. Mam nadzieję, że się dobrze zaaklimatyzuje i będzie zadowolona. Od koleżanki, która mieszka piętro niżej synek też chodzi do tego żłobka więc może Hani będzie łatwiej.

A ja znów dziś zrobiłam wariacką rzecz i ... kupiłam bilety dla mnie i dla męża na Opener Festiwal na jeden dzień, bo mąż bardzo chciał iść na jednego wykonawcę. Ależ jestem głupia, ale nie mogłam się powstrzymać żeby mu zrobić niespodziankę.
 
reklama
Tosia
gratuluję podjęcia decyzji :-) oby się małej podobało :-)
fajna akcja z tym biletem! daj znać jak mąż zareaguje :-)

Hannah
gdzie się podziewasz ? jak samopoczucie ?

Arla
ooo moja droga Ciebie to już tak dawno nie było,że należy Ci się lańsko ;-P odezwij się co u Ciebie ????

i cała reszta PISAĆ PISAĆ PISAĆ !!! u mnie leje to piszę :-D no nie mówcie ,że u was słońce :-D
 
Do góry