reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
ilonka
a to jest rozmiar 86???
mniejwiecej takie ma Kuba wymiarty
spodnie
dlugosc 48-50cm
szerokosc w pasie bez rozciagania 21-22

ile chcesz za niego jakbys sprzedawala????????:-D:-D
 
agacjone ten gajerek to Fil mial na roczek. jest tto romair 86. mial spodnie podwiniete. nie zapominaj ze Fil wielki chlop. wiekszy od rowiesnikow. ja za komplet dalam chyba 100zł. cena do dogadania, bo guziczka jednego bym musisla poszukac, no i spodnie jak byly podwiniete to wiadomo trzeba by je dobrze rozprasowac. Fil jeszcze by w nich chodzil no ale sie nie dopina :p zaraz je zmierze to Ci wymiary przesle.
 
my dopiero co kupiliśmy gajer-taki jak widać na avatarze :) bo dopiero mały został ochrzczony,więc niestety od razu się go nie pozbędziemy,akurat rozmiar 86 :)
hehe-no mali mężczyźni w gajerach wyglądają oszałamiająco ;) jednak dziewczynki mają większe pole do popisu i zawsze wyglądają jak księżniczki :)
ale pogoda do upy :( idę oglądać sexmisję ;p miłego wieczorka
Ewelka-gdzie mi się zapodziałaś? :(
 
hehe moja Hania to będzie "chłopoczara" jak nic, bo ja nie przepadam za sukienkami i spódniczkami. Ona ciągle biega, na coś wchodzi i się przewraca więc wolę żeby miała kolanka osłonięte :-D

A ja zaczęłam dziś urlop :rolleyes: ślubny śpi, dziecko wyprawione do opiekunki, a ja na 12:25 do lekarza zakaźnika wysłuchać, że pani ma mnie głęboko w poważaniu :cool2:
Pogoda się straszliwa zrobiła, ale żyję nadzieją, że na wyjazd nam się rozpogodzi i będę się cieszyła opalenizną :rofl2:
 
Hej laski. Zgadzam się że mali chłopcy uroczo wyglądaja w gajerach. Chociaz ja mojemu Fifciowi nie kupowałam do chrztu. Był ubrany w niebieskie spodenki i kurteczkę.
A jeśli chodzi o mnie to mnie choroba rozkłada. Modlę się żeby Filipek nie załapał ode mnie. katarzysko mam taki że spać sie nie da. Coś okropnego. Pochwalę się że Filip kończy dziś 1,5 roku. Poważny wiek.
Zaczynam też szukac jakiegoś stażu, bo chcę pracowac . Zresztą kasa nam się przyda bo nie przelewa się w chałupie. No i ja trochę sie oderwę od garów.
 
Super się prezentują w tych garniakach hehe

Bella
jak pójdziesz na staż to co młodym ? kto będzie pilnował ?

mam dziś w końcu wolne ! spałam do 10 :-D czuję się jak zwłoki !
 
reklama
agacjone sorry ze dopiero teraz
obwód w pasie bez rozciągania 20x2 cm
długosc nogawki mierzona od krocza 27cm
długosc nogawki od pasa:47cm.
 
Do góry