reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

laseczki...
dzis zauważyłam, na rączkach Filipa i nóżkach czerwone krostki.... nigdy nic mu takiego nie wyszło... wczoraj dostal kostkę czekolady z orzechami... wczesniej juz zdarzało sie ze dostal czekolade ale nigdy nie bylo po niej objawów, wiec teraz zastanawiam sie od czego i co to moze byc????
 
reklama
dostal kostkę czekolady z orzechami... wczesniej juz zdarzało sie ze dostal czekolade ale nigdy nie bylo po niej objawów, wiec teraz zastanawiam sie od czego i co to moze byc????

A może uczulają go orzechy? Jadł wcześniej?

Ja także składam najlepsze życzenia :*
Żeby śmiały się pisanki,
uśmiechały się baranki,
mokry Śmingus zraszał skronie,
dużo szczęścia sypiać w dłonie.
 
nie pozostaje ci nic innego jak iść jutro do lekarza. A teraz to obserwuj czy one się powiększają czy jest ich więcej. U Kewinka tak wyglądała ospa na początku ale już na wieczór miał bąbelki wypełnione przezroczystym płynem więc to nie to.
 
hey pani dr powiedziala ze to nie ospa, ze cos go tak uczuliło, mamy podawac zyrtec i wapno. eh
jak narazie to to nie znika.
 
Witam poświątecznie:) Mój Filip przez całe świeta miała zastrzyki . Na szczęście choroba sobie poszła od niego . A czepiła się mnie. Chodze i kicham , z nosa cieknie. No od poniedziałku zaczynam kurs. Więc troche sie rozerwę. Za to moi rodzice beda mieli przechlapane. Bo beda się zajmowac Filipem. Ale mam nadzieje że ich bardzo nie umęczy.

Ilonka życzę żeby te krostki szybko sobie zniknęły i było wszystko ok juz z małym.
 
Ilonqa
3 mam kciuki za szybkie zniknięcie tych krostek.

Laseczki, a ja umieram chyba:-( w pt. wieczorem zaczął mnie boleć brzuch więc pomyślałam, że mam po nocy, bo ostatnio przy takim bólu miała biegunkę i wymioty. Ale noc przespałam i dopiero w sob. dostałam biegunkę. W niedziele pojechałam do apteki po stoperan i jakieś leki osłonowe, ale biegunka utrzymywała się do wczoraj. Towarzyszył jej ostry ból brzucha, który mam do dziś i już nie mogę wytrzymać. Wygląda na to, że nie mogę nic zjeść, bo od razu zaczynają się te bóle. Biegunki nie mam, chociaż nie dawno temu byłam w WC i teraz mnie muli w jelitach. Rano dzwonie do lekarza i pójdę na wizytę, bo kiedy przychodzi ból to nie mogę wytrzymać :baffled:

A tak z przyjemniejszych rzeczy to impreza urodzinowa udała się świetnie :tak: Każdemu smakowało, a dzieciaki wybawiły się na całego :tak:
A oto torcik Hanusi :-D
 
Ostatnia edycja:
Tosia to szybko do lekarza z tymi bólami bo to nie ma żartów.
A swoją drogą ja mam takiego gózka koło szyi. mam go juz od kiedy zaszłam w ciazę. była malisi i sobie rósł. A teraz maz wyczuł podobnego na plecach. no i kazał mi isc do lekarza. Ale ja strasznie sie boję tego co to może być. Od razu mam wizje raka i ze umrę. Mój wujek ma raka i wycinali mu żołądek . No więc ja tez mysle to to może byc takie coś. i nie mam odwagi zrobic czegoś z tym.

A poza tym to cieszyłam sie że Fifi juz zdrowy. Dostał wieczorem gorączki, katar leci z nosa i przed snem zwymiotował. wiec znowu do lekarza. i od nowa polska ludowa.
 
Bella nie ma co od razu zakładać najgorszego.Do lekarza musisz iść.Pomyśl tak,że wszystko co wcześnie wykryte,jest możliwe do wyleczenia.Przecież na pewno nie chciała byś iść za rok i dowiedzieć się,że na wszystko jest już za późno.I pomyśl o tym,że w ten sposób Filipek nie miał by szansy dorastać u boku mamy....
Ale tu nie ma co gdybać i popadać w skrajności.Pójdziesz do lekarza,to będziesz wiedziała co to :-) Nie taki diabeł straszny :-)
Tosia powinnaś iść szybko do lekarza.To źle że zwlekasz tak długo,skoro od tylu dni Cię boli.A w którym miejscu dokładnie?
Ilonka daj znać co tam z krostkami Filipka.
 
reklama
Bella nie ma co od razu zakładać najgorszego.Do lekarza musisz iść.Pomyśl tak,że wszystko co wcześnie wykryte,jest możliwe do wyleczenia.

Bella

Andzia ma rację kobietko. Takie rzeczy wcale nie muszą oznaczać też raka. Także na razie nie panikuj i zasuwaj do lekarza niech sam oceni :tak:

Tosia powinnaś iść szybko do lekarza.To źle że zwlekasz tak długo,skoro od tylu dni Cię boli.A w którym miejscu dokładnie?

Tylko, że były święta i przychodnia nie czynna. Jak miałam kiedyś bóle po świętach Bożego Narodzenia to jak poszłam na izbę przyjęć i powiedziałam o nich lekarzowi zaznaczając, że to nie przejedzenie ten poszedł zadzwonić i mówi "przejedzenie":wściekła/y::wściekła/y: A potem się okazało, że miałam kamienie w woreczku żółciowym :wściekła/y:

Wiecie co miałam straszny wieczór z Hanią :-( jest teraz na etapie buntu i próbuje nas ustawiać i tak np. dziś chciała ubrać majtki więc jej ubrałam, a ona w ryk, że chce pieluchę no to jej ubieram, a tu ryk, że jednak majtki i tak w kółko. Później zrobiłam jej kaszkę, a ona, że nie zje bo kaszka ma być "inna pyśna" no to jej mówię, że jest inna i pyszna, ale jak grochem o ścianę :-(I tak mam ze wszystkim i już powoli wysiada mi psycha :baffled:
 
Do góry