reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

I se narobiłam ... boli mnie kręgosłup jak nie wiem co:baffled: Przesadziłam z tym sprzątaniem, a jeszcze myślałam nad prasowaniem, ale olewam to bo jutro i tak będę miała problem wstać.

Hania woła na nocnik, ale niestety nic na niego nie robi :confused: siedzi i siedzi i nic. Wczoraj nie chciała spać u siebie w łóżeczku (był z nią mąż) i jestem ciekawa czy dziś zaśnie jak ja ją będę kładła czy nie...

Idę zrobić temu mojemu urwisowi bułeczkę "bułećke z zionom sinkom małom" czyt. bułeczkę z zieloną małą szynką :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Dziesięcioro przykazań Nauczyć się na pamięć ... i stosować!


1. Nie myję okien, ponieważ......kocham ptaki i nie chcę, żeby jakiś uderzył w czystą szybę i
zrobił sobie krzywdę.



2. Nie pastuję podłóg, ponieważ......boję się, że któryś z gości się pośliźnie i coś sobie złamie, a
ja będę mieć wyrzuty sumienia. Do tego jeszcze mógłby mnie
zaskarżyć.



3.Koty z kurzu są całkiem w porządku, ponieważ......dotrzymują mi towarzystwa. Ponadawałam im imiona, a one zgadzają
się ze wszystkim, co mówię.



4.Pajęczyny zostawiam w spokoju, ponieważ......wierzę, że każde stworzonko powinno mieć swój dom.


5.Porządki wiosenne odpuszczam, ponieważ......lubię wszystkie pory roku jednakowo i nie chcę, żeby reszta była
zazdrosna.



6.Nie wyrywam chwastów w ogrodzie, ponieważ......nie będę się przecież wtrącać w boskie sprawy. Bóg to projektant
doskonały.



7.Nie chowam porozkładanych rzeczy, ponieważ......nikt ich potem nigdy w życiu nie znajdzie.


8.Kiedy robię imprezę, nie szykuję niczego wykwintnego, ponieważ......nie chcę, żeby się goście stresowali, co mają mi podać, kiedy idę do
nich z wizytą.



9.Nie prasuję, ponieważ......wierzę etykietkom, na których napisano "nie wymaga
prasowania".



10.Niczym zupełnie się nie przejmuję, ponieważ......nerwusy umierają młodo, a ja mam zamiar jeszcze się tu pokręcić
i zostać pomarszczoną, zrzędliwą starą babą.
 
Witam po dłuższej nieobecności. Pochwale się że pisze już z nowego kompa:)

Od wtorku byliśmy u moich rodziców i dla tego mnie nie było . To powiem tak . Dostałam się na ten kurs kosmetyczny który chciałam. Wiec jestem przeszczęśliwa:) Bo wreszcie zrobię coś dla siebie.

Po drugie to Filipowi zrobiło się jakieś odparzenie na pachwince i jajeczkach. miał juz chyba ze 4 masci na to ale nie pomogły i dzis byliśmy u dermatologa. Dała jakies maści i zobaczymy . No i standardowo sie rozchorował . kaszle aż się dusi i czasem zwraca mi się . Wiec mamy zastrzyki bo syropów nie chce pić.

A tak poza tym to nic ciekawego u nas nie słychac niestety. Pozdrawiam was kochane :)
 
Ilonka
dobre :-)

laski ja jutro po pracy od razu wyjeżdżam także już dziś życzę zdrowych, pogodnych i wesołych świąt !
 
10.Niczym zupełnie się nie przejmuję, ponieważ......nerwusy umierają młodo, a ja mam zamiar jeszcze się tu pokręcić
i zostać pomarszczoną, zrzędliwą starą babą.

Jeeeeee to moje ulubione przykazanie i mam zamiar się do niego stosować :-p

Nas w pracy zwolnili dziś o 13:00 do domu :-D Zrobiłam zakupy na imprezę ur. Hani i wydałam tylko w cholerę kasy. Mam nadzieję, że nie będzie źle i nikt nie będzie narzekał na nic.
 
Cześć laseczki, chciałam Wam życzyć wesołych,pogodnych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze :o) oraz mokrego dyngusa:-p zatem...Wesołych Świąt!!:-)
 
reklama
Ja chciałam tylko złożyć życzonka.
RODZINNYCH, SPOKOJNYCH I WESOŁYCH ŚWIAT!

Odezwe sie po swietach,ostatnio nie jest wesoło, wybaczcie.
 
Do góry