reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

karolina ciesze się ze w końcu się wyspałaś:) mi się tak marzy zeby w końcu tak mój mały przespał:-)hehe zdrówka życzę :-)

u mnie hmmm
teściowa dzis przyjedzie do teścia więc jedziemy do nich w odwiedziny.....nie chce mi się ale cóż...
W czwartek ide do kontroli z Wojtusiem bo nie przybiera dobrze na wadze i musze isć sprawdzic czyu tyje....
po wizycie jedziemy do naszej wioski koło zgorzelca....mój mąz wział sobie piątek wolny....musimy tam pozałatwiac spraway z samochodem bo tu się nie da.....mój tata jest mechanikiem więc tam łatwiej... w dodatku sie okazało że chyba bedziemy musieli cały silnik wymienic...:-( kurde ciekawe za co a samochod trzeba mieć bo mąż musi dojerzdzac do pracy i w ogóle....
Ja sobie co dzień jeżdzę z mężem samochodem i w połowie kwietnia zaczynam jazdy, musiałam przełożyc bo musze pilnować tego małego przez dwa tygodnie....ale będe u mojej mamy z nim....:-)

pewnie jak będe u mojej mamy to rzadko będe zaglądac:-( nie mam tam wielkiego dostępu do neta.....buziaki kochane:-*
 
reklama
witam babiczki!
ja dzis pilnowałam małego do godziny 1h. no i jak na pierwszy dzien to reakcja Filipa spoko. tylko sie troche uwsteczniał, ja małego na matę edukacyjna a Filip bam obok niego lezy...ja mlodego na kocyk bam...Filip lezy obok niego:) ciekawe jak to jutro bedzie..bo jutro do 17h to jest troche godzin. moze nabiore wprawy i opanuje szybko dwójkę.dzis juz mialam problem, bo Filip od jogurtu byl upyprany, wymagal przebrania i mycia a mały Grzes nawet nie myślał chwilke poleżeć w łóżeczku,. mam nadzieje ze jutro bedzie pogoda ze wyjdziemy na spacer bo dzis u nas padalo i wial wiatr:/ narazie jestem dobrej mysli bo mam plan co do kasy zarobionej.:p

narazie tyle...bo moj urwis maruda:/
 
Tosia
no widzisz i po co było się stresować ?:-)

yyyyy no cóż ale nadal nie mam @ ... bolą mnie piersi (a nigdy nie bolały) i podbrzusze od kilku dni. Cholera niech już ta @ przychodzi, bo się wykończę :-( A jeszcze dziś byłam u koleżanki, która ma 3,5 miesięcznego synka i stwierdziłam, że zdecydowanie nie jestem jeszcze gotowa na takie maleństwo. Zbyt wygodna się zrobiłam, bo Hania już wszystko powie co chce itd. A tu zgaduj czemu płacze i co dziecku jest. Do tego mąż mnie cały czas pyta czy już mam @ i wcale mi tym nie pomaga, bo cały czas słucham jaki to on będzie nieszczęśliwy :dry:
 
Tosia kochana nie stresuj się bedzie ok! a mąż niech sobie gada co ma być to będzie......i pamiętaj ze jak juz miało cos by być to zawsze dasz rade a Hania bedzie miała rodzeństwo i będzie szczęsliwa:-) mam nadzieje ze @ nie przyjdzie po twojej myśli, nie myśl o tym kochana:-)robiłaś test nie wyszedł więc się nie wkręcaj:-)

u mnie hmmm dzis byliśmy na budowie i się wkurzyłam bo mnie nie wpuscili dziady jedne bo miałam Wojtusia......mąz poszedł sam porobił zdjęcia instalacji i jest ok .....nawet nie chciałam za bardzo wchodzić bo się bałam kurde nie ma tam poręczy coś tam robią stukają wierca masakra.....ale ciakawa jestem jak tam jest.....chociaz moze ok ze nie weszłam bo pewnie bym sobie nawkręcała głupot:-) ze za małe mieszkanie ze nie tak cos jest....i jak meble ustawiac itd...a tak czekam az bedzie blisko odebrania kluczy:)
 
hej lachonki:-)
wchodze was czytac ale nie chce mi sie jakos pisac bo nie mam o czym :-p:-p ale w koncu musze co nie :-p:-p:-pDzis juz spacerek z mala zaliczony chociaz mialo padac ale jak narazie to chmury tylko sa wiec pewnie cos spadnie z nieba...
 
witajcie laseczki :-)
My też już po spacerku,bo byliśmy u lekarza o zaświadczenie o braku przeciwwskazań do chodzenia na basen-bo W KOŃCU udało nam się dostać do szkółki nauki pływania dla niemowląt i małych dzieci:-) zaczynamy w sobotę po świętach:cool2:
 
udało nam się dostać do szkółki nauki pływania dla niemowląt i małych dzieci:-) zaczynamy w sobotę po świętach:cool2:
Ooo super sprawa :tak: Obiecałam sobie, że jak tylko już się obronię to zacznę organizować jakoś zajęcia Hani, bo na razie to nawet w żadnym kąciku zabaw nie byłam z nią :baffled:

A ja wróciłam od lekarza z kwitkiem, bo okazało się, że pani doktor zadzwoniła, że jej nie będzie. Wściekłam się jak nie wiem co, bo była to kolejna niemiła rzecz jaka mnie już w dzisiejszym dniu spotkała (rano pokłóciłam się z moim). Teraz biorę się za mycie okien i mam gdzieś, że pada :cool2:
 
tosia ale to zawsze tak ponoc jest ze jak sie chce zabrac za mycie okien to musi padac u mnie jest to samo...ale na szczescie okna mam juz dawno umyte :tak:
 
reklama
Ewelka
No faktycznie ja chyba zawsze tak mam :-D

No i z ulgą mogę powiedzieć ... mam @ :-D:-D:-D Właśnie skończyłam szorować okna i postanowiłam trochę jeszcze posprzątać zanim pójdę po Hanię.
 
Do góry