reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

No i ja się też melduję :-D

Hania dziś jakaś strasznie marudna...no ale w sumie czemu się dziwić skoro wstała o 6:10 :szok:
Mąż pisał smsa, że jest zachwycony wyjazdem i bardzo mu się podoba. Ojj będzie on musiał dłuuugggooo wdzięczność wyrażać Ciekawe czy chociaż o dniu kobiet będzie pamiętał :confused:

Jutro i w śr. mam wolne w pracy, ale cóż jak jutro nauka na egzamin, a w śr. ślęczę nad pracą mgr
Masakra moje dziecko właśnie miesza mi w kawie, a zrobiłam sobie fusiarę więc jak piję to razem z fusami :baffled:
No nic na razie zmykam


 
reklama
No i ja oczywiście się przyłączam do życzeń dla Naszej Martilli :-) Dużo słoneczka i owocnych starań.
Eh jeszcze się nie łapię w tym nowym forum. Ale jakoś się przyzwyczaję.
A tak poza tym to nic nowego się nie dzieje. Kewinek dał dzisiaj pospać bo obudził się prawie o 9:30 Ale pewnie jutro już tak różowo nie będzie bo zasnął o 19 więc pewnie koło 7:30 będzie pobudka.
 
dzięki dziewczyny za życzonka |:-) oby się spełniło to najważniejsze ;-)

u mnie też wieje jak nie wiem , a ma być jeszcze gorzej...
 
Hej lasencje :-)

No cóż u nas też nie ciekawie z pobudkami ... wczoraj 6:10, a dziś 6:30 :dry: I to właśnie jak nie idę do pracy :baffled: Hania o 8 wędruje do "babci", mój tata zmyka do domku, a ja do 17 zakuwam na egzamin :-(

Ciekawe jaka będzie pogoda :confused:

Dobra zmykam tymczasem, odezwę się jak zrobię sobie przerwę w celu uchronienia mózgu od przegrzania.
 
Kurde właśnie się okazało, że egz. mam na 19:30 czyli Hania cały dzień beze mnie :-:)-:)-(
Muszę do tego czasu opanować 21 str. Ale zaraz trochę zmodyfikuję notatki, bo widzę, że są rzeczy, których albo nie uda mi się zapamiętać albo są niepotrzebne ... trza se życie ułatwiać :-p
 
alllllle dziś zimno,ale nie będę znów w domu siedziała-co to to nie;-)
kawusia się robi,opatulam małego i wio:-p
miłego dzionka babeczki
 
hej

dziewczyny a ja potrzebuje jakiegos kontaktu do naszej Asi.....!!!!!!!!

albo Asia jak bedziesz to odezwij sie do mnie na gg w miare mozliwosci....:-)
moje gg...8478337
 
Hej dziewczyny.
Ja już się dziś lepiej czuję.Kości mnie nie bolą,tylko gardło trochę i katar mam.No i osłabiona trochę ale już o niebo lepiej :-)

MARTILLA KOCHANA 100 LAT !!!!

Wczoraj nawet nie miałam głowy,żeby tu częściej zajrzeć,stąd spóźnione.

Tosia 3mam kciuki kochana.
 
Witam i ja w ten okropny dzień. Wieje u nas strasznie i tak jakoś szaro. Może będzie padac . Oby nie .Bo jak nie będę mogła wyjsc z fifim na spacer to nici z jego drzemki dzisiaj.Widzę że nie tylko mój szkrab tak rano wstaje. Jak słyszę że wstał i jest 6 rano to normalnie mnie złośc ogarnia . Ale co zrobic . trzeba wstawać.
A wczoraj to wkurzyłam się na maksa. Ale to napisze na zamkniętym troszeczkę później bo teraz nie mam za bardzo czasu.
 
reklama
Zapomniałam dodać,że u mnie też wieje okrutnie :baffled:
Póki co słońce jest,ale ciekawa jestem jak długo,bo już chmury nadciągają.
 
Do góry