reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Czesc Dziewczyny :happy2:
Jestem nowa na forum i chciałam Was serdecznie powitac :-)
 

Załączniki

  • DSCF7753.jpg
    DSCF7753.jpg
    27,8 KB · Wyświetleń: 19
Ostatnia edycja:
reklama
doveinred
witaj witaj :-):-)

co tam laski taka cisza???bylismy dzis na pobieraniu krwi u Wiki jeju ale ryczala a jaka gruba igle jej wbila...szok!
 
ewelka- bidulka... moj byl na szczepieniu tez ryczał jak nie wiem kto... ostatnio marudny w nocy nie wiem czy zeby kolejne nie ida.
cisz cisza...mały kimnął to ja latam z mopem:) taniec z kijem wskazany :) hahha zaraz mykam pod prysznic..
a tak ogolnie to mały w cale mnie nie słucha...mam z nim koszmar... łobuz jakich mało.dziś wpadł za fotel:/ bo włazi łobuz na oparcia od kanap i se światło zapala. masakra i wpadł a mówiłam że nie wolno...to nie on swoje. i teraz ma guza na głowie:/
nic mi sie nie chce... bleee....

witam nowa mamuśke na forum.:))
a co u was??? jak dzieciaczki?? ewelka jeszcze troche i Wiki roczek:) ale zleciało:)
 
A u mnie stara bieda :-p Nic nowego. Kewinek łobuzuje mi, i w domu i na dworze. Już tydzień jest chory. Przerzucił się na godzinę 7:00/7:30 ze wstawaniem a nie jak kiedyś 8:00/8:30. Wykupiłam sobie obiady w szkole na cały miesiąc i w domu już nie muszę robić. Może nie tyle z lenistwa ale że po prostu nie opłaca mi się robić w domu. Mąż dostaje obiad w pracy a ja z Kewinkiem idziemy do szkoły pakujemy i wracamy do domu zjeść go. Mamy raptem 10 min tam i z powrotem a obiadki smaczne. Płacę 5,80 i obiad składa się z dwóch dań.
A tak poza tym to nic ciekawego. Buziaki dla Was i dal nowej forumowiczki
 
ilonka
no juz niedlugo w koncu bylam kolejna po tobie hehe :-) moja tez nie slucha...a co do spadu za fotel lub tapczan to moja ostatnio wywinela taki numer ze jak lezala juz wieczoram na naszym lozku poslanym juz to zachcialo jej sie wedrowki po lozku i wlazla miedzy lozko a taka skrzynie i nie wiedziala jak wyjsc fajnie to wygladalo....:-D:-D
 
hahhaha no to nieźle.
mój urwis się własnie budzi:/ ehh

a jest jakaś ciężarówka teraz wśrod nas??? bo sie juz gubie;/
 
reklama
Czesc, chcialam Was wszystkie serdecznie przywiatac, jestem nowa na forum.
W czerwcu urodzil mi sie przesliczny i najukochanszy Synus Olafek, dopiero co zaczelam miewac czas, wiec postanowilam dolaczyc do forum, zeby byc w stalym kontakcie z innymi mamuskami :-):tak::-D
 
Do góry