reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

cześć lasencje
mam do was apel!!!:-D:-D

rzucajcie propozycje na oryginalny prezent dla męża na pierwsza rocznice ślubu....napisze wam co napewno odpada....koszulki, zegraki,portfel, pasek do spodni, roznego rodzaju ksiazki, cos co bedzie mial pamiatke ze to bylo na 1 rocznice.....
ja juz samaniewiem co kupic..bo mezowi nic nie jest optrzebne a tymbardziej ze dom sie stawia to mi powiedziual zebym niewydawala kasy na niego....ale symbolicznie no wypada cos kupic...tylko co???????:-):-)

czekam na propozycje:-)
 
reklama
agacjone - ja myślałam żeby dać zrobić puzzle (chyba można nawet na allegro takie coś dać zrobić lub np. tu: Fotopuzzle.pl - prawdziwe puzzle z Twojego zdjęcia! Puzzle reklamowe od 1 sztuki. | Strona główna )... wybierasz jakieś Wasze super zdjęcie (wspólne) lub np. robisz sobie jakąś fotkę w jakimś "fajnym" stroju, no i robią z niego puzzle. Mąż jak będzie układać będzie mieć frajdę a pamiątka na wieeeeele lat...
a może nie daj prezentu tylko idź z nim na jakąś romantyczną kolację... lub jak nie chcesz iść do jakiejś klimatycznej restauracji to przygotuj coś w domu. My z mężem robimy sobie czasem tak: kupujemy dobre wino, zamawiamy meeeega pizze, do tego jakieś truskawki, winogrona, czekoladki.... co kto lubi. Kładziemy się na łóżku, pizza jeszcze w pudełku z pizzerii, wino chłodzi się w "wiaderku" z lodem... zamiast światła tylko świeczki, zamiast jeansów i koszulki tylko bielizna. Zajadamy się pizzą, robimy po kilka łyków wina, zajadamy się truskawkami... mówimy same super teksty... MEGA ROMANTYCZNIE... a potem przytulanko

możesz też czegoś tu poszukać: Prezenty, Pomysł na Prezent Rocznica ślubu - Wyszukiwarka Prezentów | iPrezenty.pl

lub tutaj: Prezent na rocznicę ślubu.


my też mamy w sierpniu swoją pierwszą rocznicę... ja chyba zamówię te puzzle i zrobię tą romantyczną kolację w domku. Jak to się mówi: Przez żołądek do serca...
 
Agacjone oryginalny prezent na roczniece??? hmm kum mu NIEŚMIERTELNIK! na jednym niech sa dane męża a na drugim Twoje i synka! :)
ja mojemu teraz kupuje na allegro... dostanie zalegly przezent na urodziny i imieniny.
 
Agacjone
Ja mogę zaproponować i sama też chcę tak zrobić na Gwiazdkę dla rodziców.
Można w firmie fotograficznej zamówić kalendarz (w tym wypadku na 2010) z Waszymi zdjęciami. Czyli na każdy miesiąc inne zdjęcie. Wtedy kiedy mieliście ślub to Wasze zdjęcie ślubne, potem urodziny syneczka, może z jakiś Wakacji. Te daty które chcesz szczególnie wyróżnić można według swojego uznania wytłuścić i tak w nieskończoność. Moim zdaniem prezent oryginalny a przy tym jaki praktyczny :-p
 
Ależ tu cisza dzisiaj, widać, że wakacje :-)
Fajnie, że taki temat poruszyłyście, bo ja za miesiąc mam 15 rocznicę i może coś tu sobie podpatrzę ;-)
Karolina - fajny pomysł, a gdzie w Lesznie można taki kalendarz zrobić?
Tak zastanawiam się też nad kieliszkami do wina z wygrawerowanym jakimś fajnym napisem - mój mąż uwielbia wino :sorry: ja zresztą też tylko póki co nie za bardzo mogę :laugh2:
ciężki dzień za mną, bo mąż w delegacji ... sama cały czas, więc padnięta jestem :-( zmykam grzecznie do łóżeczka...
 
karolina
no wlasnie dzsi znalazlam na allegro taki kalendarz i chyba go zrobie tylko mussze miec wiecej czasu...ale mimo tego jeszcze bym cos dala....fajny pomysl z tymi kieliszkami.....tylko my mało kiedy wino puijemy no chyba ze takie swojskie co teścio sam robi..heheh:-D:-D
 
reklama
Laski trzymajcie mnie bo poćwiartuję moją teściową żywcem normalnie...miała przyjechać dziś o 14:00 wczoraj wieczorem dzwoni, że będzie o 19:00 - już mnie wkurzyła bo chciała na dziś żebym jej umówiła fryzjera więc by nie poszła, a ja bym na debila wyszła :wściekła/y: ok 19:40 pisze do niej za ile będą, a ona, że jadą przewoźnikiem i zadzwoni do mnie nad ranem :angry: nie no już nie mogę, nawet nie dała znać, że nie będzie o zapowiadanej godzinie. Aż mnie trzepie, bo rano to ona będzie zmęczona i podejrzewam, że jej się nie będzie chciało nawet ziemniaków obrać do obiadu. A ja jeszcze dziś muszę zapieprzać z sosem i zupą na jutro dla niej, mojego męża i jego brata. Chyba pójdę spać o 2:00 w nocy.
 
Do góry