reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

mialam dobry weekend doslownie nie robilamnic takie blogie lenistwo ze jak sie skonczyl to lzy mialam w oczach:-p ale to bylo potrzebne czasmi warto tak po*leniuchowac no a teraz znowu non stop cos;-)
 
reklama
Ojjj mnie też weekend milutko zleciał :tak: a teraz na nowo tydzień trzeba przeboleć :-p Ehhh mnie też by się przydała jakaś dieta cud :-( strasznie się rozpasłam i jak patrze na zdjęcia sprzed kilku lat, to aż mi się wszystkiego odechciewa :-( No ale niestety jestem za słaba chyba na odchudzanie, bo nie mam aż tak silnej woli :-( No i tym przygnębiającym akcentem mówię dobranoc i idę się myć.
 
xTosia
nie martw się, nie jesteś jedyna która chętnie zrzuciłaby pare kilo;-) ja też bym chciała:-D Narazie tylko pedałuje od 2 tyg po pół godziny dziennie, ale nie oczekuję cudu hehehe
a co u reszty lasek?
mi też weekend szybko zleciał, byłam u mamy no a teraz szara rzeczywistość niestety... pozdrawiam:-)
 
A ja póki co to silną wolę mam bo już dwa razy poszłam biegać :-p i jeszcze mi się nie znudziło. Ale biegać będę pewnie do momentu kiedy zrzucę jakieś 5-7 kg a potem tylko będę bardziej kontrolować to co jem.
A Kewinek już kolejną dobę bez smoczka spędza i jestem z niego dumna jak nie wiem co :-) Na późną wiosnę będziemy bardziej uczyć do nocnika potem samego jedzenia. I tak mały będzie mieć 2 latka. Szybko ten czas leci.
Ja idę spać a Was mocno ściskam, buziaki
 
hej laski
Karolina własnie mi podsuneła pytanie, że też wcześniej mi nie przyszło do głowy żeby was o to zapytać:-)
Otóż chodzi o to ,że ten chłopczyk którego pilnuje za żadne skarby nie chce sam jeść , a ma już prawie 3 lata! dziubie w talerzu, miesza intensywnie ale po chwili mu sie nudzi i mówi Ty mnie nakarm:-( no i tyle jesli chodzi o jego posługiwanie się łyżką i widelcem. a od września idzie do przedszkola, jak go namówić żeby sam próbował jeść??

aha i chciałam jeszcze tutaj złożyć życzenia:

AGACJONE WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN!!!!:-D
 
Agacjone i my sie dokładamy do urodzinkowych zyczeń!!!! Zdrówka i pocechy z Kubusia!!!!!!!

Ja już 3 dzien w łóżku spędzam, Angina mnie rozłożyła na łopatki.

Co u reszty???
 
Agacjone wszystkiego naj naj;-)
jutro ide z malym do lekarza bo szyjke ma caly czas czerwona. A dzisaj to nie mialam za ciekawego dnia ale jeszcze sie nie skonczyl moze sie poprawi:tak:
pozdrawiam
 
reklama
Hej wszystkim:-)
dzieki za komplemenciki dla Nitki:-)
spi mi na reku wlasnie...
młody ma całe czerwone oko..no to ja do okulisty a tam kicha dzis wolne;/...jutro pojde do rodzinnej i prywatnie do okologa...
mała strasznie marudna/..albo pogoda(bo tu mkokry snieg od rana pada)albo zabki
zmykam odkurzyć znowu...bo mam na dywanie pełno resztek od buły którą Nitka chyba za coś karała bo strasznie ją zmaltretowała...hehehe ;-)

Pozdrawiam wszyskie
Bebolek,Agacjone,Martilla,Andzia,Olka,Arla,Hannah, Karolinka...i inne dziewczyny...co u Was????
 
Do góry