reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Ha-NN-aH
ehehe no pewnie ze cie kojarze;) gratulacje tak zacnego tytułu jak mgr;))) ja tez juz chceeeee a to dopiero za 2 lata

wiec sie wychwalilam dzis ze spoznia mi sie @ i popldniu dostalam niestety :-(- bylam juz w 99 % pewna ale coz moze nastepnym razem;
 
reklama
Arla84
Ty masz okres a mi się spóźnia:baffled: ale zakładam że to pewnie przez to że miesiąc temu odstawiłam tabletki anty brzuch mnie boli jak na @ więc pewnie lada dzień się zjawi

Ilonka
Filipek to po prostu cud miód i malina
 
hejka z rana
ja wlasnie wstalam bo mężulek do pracy pojechal i oczywiscie juz nie usne...siedze przed kompem i obżeram sie cukiarkami wzoraj kupilam sobie w jednej z siecie B 2 paczki cuekirkow toffi z czekolada takie mordoklejki i sie poprostu cala w buzi kleje:-D tak wlasnie mialam slodycze ograniczyc hehe, wiecie co od 2 dni Kubunio tak daje znac o sobie ze szok....połóze sie na lewym boku i juz sie zaczyna kopanie rączką w prawym boku i to tak ciagle...dzis jak mezulek ręke połozyl to az sie zdziwil bo nigdy tak nie bylo...a teraz siedze przed kompem i nawet nie kopnie......i wlasnie zjadlam ostatniego cukierka ale chyba zakupie dzis kolejne hehe
 
........

hahha ale ma suwaczek:p co ma krolik do wody i statku? hhehe ja to potrafie zrobic suwaczek nie ma co:p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ojej ...ale czytania...hahaha...
pewnie nie dam rady czasowo czytać wszystkiego co piszecie nie móiąc o odpisaniu...hehehhe
choć moze kiedyś mi się uda:-p

ilonka
haha jakbym o sobie czytała...o tym melczku i butelkach i przystawianiu ...ja przy 2ce dzieci nie miaąlm czsu i cierpliwości tyle żeby utrzymać laktację

welonka
spoko,dasz rade...ja juz pol roku chodze jak zombi...jeszcze pół i będzie cacy...:-p

widze więcej nas tu....pozdrawiam wszystkie:-)

noc u nas.... tu juz nic nie napisze bo prawie nie spalysmy...zabki zabi...skonczylysmy ketotifen...jak dzis bedzie taka marudka t wracamy do viburcolu,nurofenie w syropku,dentinox w zelu na dziselka...nosek ma przytkany...wiec jeszcze euphorbium( u nas na niewielki katar pomaga)...
wczoraj małej nawet nie próbowałam dawać zupki bo była taka marudka że i tak by nie zjadła...moze za 2-3 dni spróbujemy znowu coś podać....

no to uciekam kochane moje...Miłego dnia,papa:happy2::happy2::happy2:
 
Hejka Dziewczyny.Super ,że postanowiłyście stworzyć cos nowego.Mój mały Dawidek rośnie zdrowo powoli zaczyna się uśmiechać.Oczywiście borykamy sie z problemami ale całe szczęście wszystko układa sie pozytywnie.Ja na 13 idę do pracy ,bo niestety finanse zmusiy mnie do podjęcia pracy.Na szczeście moja rodzina opiekuje sie Dawidkiem i mogę pozwolić sobie na prace.Dawidek kończy 26 października 3 miesiące i nie mogę się nadziwic ,ze ten czas tak szybko minąl.Postaram się zaglądac tu częściej.Pozdrawiam
 
reklama
oj i pranko sie upralo powieszone juz, posciel sie wietrzy...ilonka ja juz jestem w hmmm powiem ci ze mi samej sie juz myli i sprawdzam na kalkulatorze ciąży :p:-D hmm z kalkulatora wychodzi 25 tydzien ale chyba jestem dalej...i napewno jestem dalej bo jak bylam 13 wrzesnia na 4D to mialam 22 takze kalkulator źle liczy....hehe w paitek mam wizyte to powie dokladnie...:-)
 
Do góry