reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Ewelka to tak jak ci pisałam :-):-):-) powolutku ,,,wejdz na te sówaczki zrób go tam są dla dzieci :tak::tak::-) i pokarzą ci się kody to skopiujesz ten kod na forum....



Puzniej wejdz na Ustawienia puzniej

Edytuj Sygnature puzniej

W ten szary kwadrat taki sam jak posty piszemy wklej ten kod i zapisz sygnature i gotowe .Kochana dasz rede powolutku ,,,.Najlepiej otwurz sobie 2 okna internetowe njadno na forum a drugie na tych sówaczkach i dasz rade powolutku ja też byłm na początku zielona hihihhihihihihi :-):-):-):-)
 
reklama
Hej dziewczyny! Ewelka napisz jak tam twoja mała sie chowa? karmisz piersią? często w nocy wstajesz? Mój synuś jest chory i ma straszny katar, a drugi synuś się nudzi :-)bo mamusia nie była z nim na spacerku bo młodszy brat choruje:-(2 nocki miałam nie ciekawe..noszenie na rękach itp, i jeszcze mąż wyjechał... pozdrawiam i jeszcze słówko do Oli- Olu to normalne , że masz obawy ale napewno wszystko będzie dobrze- ja też się nie mogłam doczekać...,:-)
 
Hej dziewczyny.
U nas sobota mija pracowicie.Typowy dzień "porządkowy" tylko że moje Kochanie znów ma jakieś "męskie" zajęcia,więc muszę sobie radzić sama.

Welonka mam do Ciebie pytanko...czyTy masz dwoje dzieci z 2008 roku?Przepraszam,że pytam,ale tak zerknęłam na Twoje suwaczki....

Ewelka a jak Ty i córeczka się miewacie?
Co do suwaczków,to jak już stworzysz taki który Ci odpowiada,to wejdź w "edytuj sygnature" i w okienko które Ci się pokaże wklej adres url (taki który zaczyna się od url) no i wciśnij "zapisz".Powinno się udać.Ja taka mądra jestem,bo mi Anekha pomagała :-pAnekha pozdrowionka :-)

Corine ja osobiście uważam,że lekarze zbyt często i zbyt lekką ręką dają antybiotyk.Cieszę się że nasz pediatra zawsze zaczyna od czegoś lżejszego.Karolina też pisała,że Kewinkowi przeszło bez antybiotyku.
Zawsze warto zapytać lekarza,czy jest szansa pokonać infekcje bez silnych leków.
Pozdrawiam :-)

Mam pytanie,czy ktoś wie co u Arli?Nie odzywa się,nie napisała czy zafasolkowana jest....Arla odezwij się hihi :-)
 
Hej dziewczyny. Andzia ja też nie cierpię jak lekarz daje antybiotyk ale jeśli malec ma katar gigant i gorączkuje to jest infekcja? może faktycznie kiedyś spróbuję bez antybiotyku ale ze starszym synkiem jak rezygnowałam z tego świństwa to choroba się tylko przedłużała a i tak w końcu musiał go brać. Już sama nie wiem.. ale teraz Ignaś czuje się naprawdę lepiej a za 2 razem się zastanowię!i zobaczymy, ajć te choroby naszych maluszków :wściekła/y:pozdrawiam was mamuśki i jutro postaram się wstawić jakieś fotki moich skarbów.
 
hej laski melduję się z samego rana:-) co tam u was? tu w wawie poprawiała się trochę pogoda, fajne słonko świeci, zaraz jade z mężem na małe zakupy, wczoraj też byliśmy hi hi czyli weekedwe zakupowe szaleństwo trwa;-) pozdrawiam wszystkie serdecznie
ewelka
jak malutka dalej przesypia ładnie noc? anioł nie dziecko mówie wam tylko zazdrościć;-)
 
hej laseczki
no budzi sie przynajmniej raz dziennie na karmienie dzis wstalam o 3 najadla sie pieluche zmienilam i poszla dalej spac ;-)ale jak sie obudzi w nocy bo glodna jest i potem przez 2 godziny mi zasypia a ja wtedy oczy na zapalki mam dzis to myslalam ze na siedzaco zasne ale dalam rade mala dosc szybko przy tym moim zasypianiu zasnela :-p
 
reklama
Do góry