reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Hej leseczki!!!!
to ja się melduję po weekendzie i w ogóle...
Nocka u nas ta ok..ale poprzednie 2 pozostawiały wiele do zyczenia:-p
ja dizś ostatni dzień antybiotyku...czuję się niby ok...coś tam jeszcze mi się pokasłuje ale zobaczymy jak bedzie dalej...
młody w piątek miał jakieś 37.5 to nie poszedl do zerówki...ja teraz też mam...też..zaczynam podejrzewać że to moze nie my mamy podwyzszoną temperaturę a może bateria w termometrze siada:-Dkupie potem baterie to zobaczę:-p

Patiti
hahah spoko..nie pospieszaj dzidzi...czasem jest dla dziecka za szybko na nowości...moja mała nadal nie je samych warzyw,mięska czy owoców...jadła jakiś czas,potem przestala i mieszkamy owoce z poranną kaszą..np do bananowej dajemy banany a do jablkowej jabłuszka...a zupki jedizemy narazi z butli i na mleku bo inaczej w ogóle by nie tkneła a ma już niemal 8 m-cy...także każde dziecko inne... nie ma reguły na to..moj syn jadł odrazu wszystko z łyżeczki i nei było takich problemów...
moja lekarka mówiłą żeby najpierw wprowadzać warzywka...marchewkę,brokuły,ziamniaczek...dynie..potem owoce jak już załapie warzywa a na końcu oki...bo soki są tak intensywnym bodźcem smakowym dla dziecka że może potem nie chcie jeść przez dłuższy czas np warzyw....co do kaszki to ja dajęrano...a na noc daję sinlac..ale moja to alergik na maxa wiec mamy okrojone menu w ogóle...pogadaj z pediatrą o tym co Cię interesuje..
eh..róznie to jest....spokojnie,zacznei jeść niebawem wszystko!!!!:happy:

zmykam...miłego dnia!!!pozdrawiam wszystkie..nie zapominajcie o mnie..rzadko zaglądam ale zaglądam:-p
 
Ostatnia edycja:
reklama
hey laseczki...
nooo faktycznie my za miesiac mozemy powoli cos wprowadzac.... ale bede konsultowac z pediatra:)
mooj mały dzis przespal do 4h i pozniej obudził sie przed 9h wiec moglam odespac andrzejki. my nie lalismy wosku tylko piwko:p hehhehe i drinki:) ale bylo fajnie. nie liczac mega kaca dnia nastepnego:p
filip wlasnie wrzeszczy z łóżeczka zeby go wziasc na rece.
ide na sniedanko bo jeszcze niec nie jadlam
ewelka ty to masz dobrze kochana:)
anekha jak sie czujesz?buziaki dla twojej pieknej:)
hannah-- wow druuga dzidzia??? podziwiam za odwage! ja mam taki uraz ze 2 dziecko chyba adoptujemy.
?arla?emks? co sie z wami dzieje???
no i co u reszty laseczek?pozdarwiam!
 
Hej laski zyje zyje

na nic czasu nie mam........ mam nadzieje ze ten tydzien ebdzie troche lzejszy.....

a wiec tak NIESTETY NIE ZAFASOLKOWANA JESTEM :(
dostalam okres i trawal az jeden dzien , w 2 dzien czysciutko i na 4 dostal pare plamek barzowych- wiec nie dalo mi to spokoju zrobilm test i jedna kreska niestety!!!!
zlapalam jakiegos dola po tym, bo moj men po tym wszytkim powiedzial ze on nie chce jescze dzieci i zebym sie nie nastawaiala naarzie na maciezystwo swiadome....... to co zostala mi tylko wpadka heheheh:tak: tylko cos ta wpadka nie chce wpsac jak na zlosc

a tak to praca praca, szkola szkola- i tak wkólko.

Wiec tzrymajcie kciuki za moja wpdake hehehe
 
BOZE jk ja sie opuscila.... dlugo mnie nie bylo ;/ Wiem moja wina ale sie poprawie :)
Cos mnie ominelo??

Ewelka witam witam i sladam osobiste gratulcje sliczniutkiem córuni :***

Arla nie badz taka pewn, nie sugeruj sie okresem j przez 4 pierwsze m-ce ciazy miala normalnie okres :/

Laseczki zapraszam na blog Filipka :)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, ja też ostatnio mało czasu mam jakoś i jeszcze przyjechała teściówka i do szału mnie doprowadza, przyjechała pomóc a wszystko kryrtkuje...:no:co za zrzęda:-pa Ignaś czuje się już lepiej, Przemuś zdrowy chodzi do przedszkola, Iwonko śliczny ten twój Filipek a Ewelka masz super dziewczynkę, idę do Przemusia bo obiecałam mu bajeczkę poczytać..całusy
 
reklama
Witam!
Kasiamaj - u mnie dziś za oknem słoneczko... Jest ładnie! :-)

Ja oczywiście w dwupaku... no ale możliwe że jeszcze około 10 dni i będę tulić dzidziusia. :-) Dziś miałam świetną noc... Wczoraj postanowiłam że zrobie wszystko żeby zasnąć i nie mieć problemów ze snem. Udało mi się! Wypiłam melisę (dodałam trochę mięty, bo niecierpię melisy), wzięłam kąpiel, posmarowałam się idealnie pachnącym balsamem, porządnie wywietrzyłam pokój i poprzytulałam się z mężusiem. Zasnęłam jak małe dziecko. Nawet wstawanie do toalety nie było uciążliwe bo po powrocie do łóżka zasypiałam :-) Dziś chyba zrobię to samo, tylko bez przytulanka... wolę się powstrzymywać i nieprzesadzać. Niech sobie dzidzia we mnie pobędzie jeszcze z półtora tygodnia. Mam nadzieję że nie przenoszę, bo przy sprzątaniu gimnastykuję się na całego. Staram się duuuuużo ruszać... Trzymcie kciuki żeby dzidzia się szybko zdecydowała na opuszczenie brzuszka.
Pozdrawiam!
 
Do góry