reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
Karolina - a dlaczego jest tak że nie można karmić piersią ??? Jakie mogą być "przeciwwskazania" oprócz brania leków? Bardzo bym chciała karmić piersią...
 
hej dziewczynki:)
Ewelcia Twoja córcia to aniołeczek serio serio:)i waga nieźle spada:) super:)

Olcia coś wiem jak to jest z tym czasem....tez bym chciała zeby szybciej leciał ten czas:) A tu dupka:( jeszcze te mdłości....grrrrrr szok:)
ilonka Twój synuś jest piękny:)kochaniutki:) jak ja juz bym chciała miec swoją dzidzie w objeciach:)

Martilla - piękne zdjecia ze ślubu:) gratuluje:) moze i tobie dzidzia sie niedługo trafi ;)hihih:)

gdzie reszta dziewczyn?? siedza ze swoimi szkrabami pewnie:) fajnie macie:) Pozdrawiam wszystkie:)
ide coś zjesc bo jeszcze nie jadłam....bo sie nie da:) jakis pomarancz moze zjem:)hehebuziaki
 
olka
- to może przede wszystkim być twój stres że dziecko dobrze nie chwyta sutka i nie potrafi ssać. Choć na początku to normalne. Przez stres mleko matki może po prostu zaniknąć.
Ważne są karmienia nocne ze względu na duże stężenie prolaktyny we krwi.
- lub też wklęsły sutek i dziecko nie może go złapać
- no i jak pisałaś leki
 
olka- ja laktator kupilam przed porodem. co prawda nie elektryczny tylko ręczny z Lovi. i bylam zadowolona. po powrocie ze szpitala bardzo mi sie przydal. wszystko zalezy jak duzo bedzie pokarmu...jesli jat duzo to łatow idzie odciaganie bo mleko wręcz sika do odciagacza, .jesli jest malutko to niestety musisz sie napracowac .wszystko tez zalezy od odpowiedniego "wsadzenia"brodawki do odciagacza.przynajmniej tak bylo w moim przypadku.jesli byla krzywo mleko nie plyneło równo. jesli zaś równo mlaeka lecialo wiecej i szybciej szło. kwestia wprawy. poźniej kupilam sobie elektryczny odciagacz ale wnerwiało mnie czekanie az w butelce zrobi się próżnia i dopiero wstedy czułam ze zaczyna "ciągnąć" trwalo to ze 4min-5. w tym czasie moglam odciagnac recznie znacznie wiecej mleka.
takze moim zdaniem wszystko zalezy:)
 
Marcy dziekuje w imieniu Filipka:)
a wiecie co laseczki???? Filip dzis konczy 3 miesiace:D:D:D: ale przeleciało:)lol
jak często? powinien jesc 3miescieczny brzdąc? bo moj je co 3h a jak nie dostanie to zaczyna sie darcie:/ a nie ukrywa ze mam tendencje do tycia:p hehhe tzn. jst juz malutki pulpecik:p
 
ilonka
3 miesięczne powinno tyle ile chce. Już nie pamiętam czy karmisz jeszcze piersią czy nie ale na opakowaniu z mlekiem sztucznym bebilon było chyba 7 razy na dobę ale że Kewinek był głodomorem więc wychodziło 8
 
Dziewczyny dzięki za odpowiedzi... No więc kupię laktator przed porodem ale jakiś zwykły. Ewentualnie jak mi będzie z nim nie łatwo to kupię elektryczny. Mam nadzieję że będę mogła karmić piersią i że dam radę. Troszkę się tego boję ale staram się myśleć pozytywnie.
Ilonka - słyszałam że dzieci powinny jesć tyle ile potrzebują i że nie trzeba się przejmować jak się robią pulpecikami ;-)bo jak zaczną się więcej ruszać (raczkować, chodzić....) to zrzucą nadmiar tłuszczyku. Chyba nawet któraś z nas na Cafe o tym pisała.... :tak:
 
no ja wiem ale moj ma moze ze 7kilo juz o ile nie wiecej:/ boje sie zeby ta jego masa nie utrudniła mu np. podnoszenia głowki.wierzgania itp. jak narazie to on je co 3godziny w ciagu dnia czasami uda sie go przetrzymac dluzej w nocy je okolo 2-3h i pozniej rano. ehhh wiem ze paniukuje ale tak mnie to ciekawiło:p
 
reklama
Do góry