reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

martilla
No właśnie ani my ani dziadki i bacie, wujki ciotki nie jesteśmy alergikami więc nie wiem skąd u niego alergia. Ale pożyjemy zobaczymy mam nadzieję tylko że nie będzie mu się to nasilać z biegiem czasu.
 
reklama
Hannah kurcze tyle mnie nie było że nie wiedziałam ze jesteś w ciąży :-)JUPIIIII jak sie cieszę I GRATULUJĘ:-)
trzymam kciuki żeby mdłości przeszły od zaraz:-)buzia
Tosia dzięki za zdrówko:-) przyda się

Ja normalnie zdycham tak mnie boli w klatce piersiowej...i w dodatku chrzest w niedziele mnie czeka w warszawie będę......normalnie chora jestem i bym nie jechała ale jak chrzestna musi być!!!
oj życie boje się o te maluszki jak pojadę(siostra ma dwóch synków)
 
Ostatnia edycja:
Hannah kurcze tyle mnie nie było że nie wiedziałam ze jesteś w ciąży :-)JUPIIIII jak sie cieszę I GRATULUJĘ:-)
trzymam kciuki żeby mdłości przeszły od zaraz:-)buzia
Dziękuję za szczere życzenie, ale niestety od dzisiaj rana również mnie mdli. To jest straszne, śniadanie jem na raty :/
A tobie i Wojtusiowi jeszcze raz zdrówka życzę.
Obiecuję wam kochane foteczki z imprezki, choć teraz nie lubię się fotografować bo mnie wysypało jak nastolatkę z trądzikiem.
 
Witam wiosennie!

Hannah zapomniałam ci pogratulować kochana kolejnej dzidzi pod serduszkiem. Tak więc moje szczere GRATULACJE!

A tak poza tym to u nas jak zwykle pod górke. W piątek jak mój maz jechał do pracy wpadła na niego sarna. Mamy rozbite światła, trochę maskę wgniecioną . Wezwał policje i z godzine mu z nimi zeszło. Ale nic z tego nie miał tzn. mandatu. Spisali i tyle. Musiał zadzwonic bo jakby wracał z pracy takim autem to mogli by się czepić a tak to był czysty. Na nieszczescie sarenka nie przeżyła. A na domiar złego jak wracał do domu pękło mu cos tam i wyciekł mu płyn z chłodnicy. No i mój tata go holowal. Teraz biedaczyna siedzi i robi samochód. Mój Fifi śpi. Ja upiekłam drożdżowe z rodzynkami a drugie z wiśniami. Teraz szykuję obiad. I taka mamy majówkę . Nawet nie możemy nigdzie pojechac . Wogóle jestem zła. I okres mi się spóźnia. Napiszę do was później jeszcze.
 
hej laseczki ... widzę, że nasz wątek się wykrusza :-:)-:)-(

My majówkę mieliśmy b.fajną. W pt. grill u jednych znajomych, w niedz. u drugich, a w sob. byłam na ur. mojej chrześnicy. Hania miała urozmaicony weekend bo prawie cały czas wśród dzieci :-D Wczoraj wieczorem zaczęliśmy z mężem tak sobie rozmawiać o naszych przeszłościach i tak nam zeszło chyba do 3 rano :tak: Już dawno nie było tak super i tak dobrze mi się z nim nie rozmawiało :tak:
 
hej kochane
co tu takie spustoszenie ostatnio...,izkab tez sie nie odzywa ciekawe co u niej...
U nas dzis deszczowo niestety...mielismy jechac do Poznania na malte ale nici z wypadu...ale za to w przyszly weekend pojdziemy do zoo niech niunia popatrzy na zwierzaczki oby nie plakala :-p
 
Cześć dziewczynki
podajcie mi link do zamkniętego, bo z wraz z popsuciem się mojego laptopa straciłam wszytskie ulubione zakładki. Wkleję zdjęcia z imprezki meksykańskiej.
 
Hannah
jak jesteś zalogowana na bb to masz na górze właśnie takie ala zakładki, kliknij grupy i pokaże się ta po lewej stronie do której należysz, przynajmniej powinna , jeśli nie to daj znać, wrzucę wtedy link.
 
reklama
Do góry