reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
hej laski :)
JA tez juz zaglądałam na zdjecia:-) swietne:-)
A u mnie hmmm wrócilam z chrzcin wczoraj, kurde jestem wykończona drogą normalnie 6 godzin jazdy ale mój malutki nawet zniósł to dzielnie i sobie spał:) trochę płakał ale daliśmy rade:-)
my dalej chorzy normalnie dobija mnie już to choróbsko:-(
ok lece napisze więcej potem bo mi Wojtuś tu płakusia
 
cześć dziewuszki :-)
Puchy tu jakieś,czytać nie mam co;-) U nas nic się nie dzieje o czym warto by pisać. Pogoda w majówkę nie dopisała, więc z planów nici-siedzieliśmy wszyscy u rodziców w domu i graliśmy w scrabble :-p też było miło. Idę sobie walnąć kawkę,bo przy takiej pogodzie to ciągle chce się spać.:-(
 
a co tu takie pustki??????????:szok::szok::szok::szok::szok:

przeciez pogoda do dupy.....to gdzie wy sie podziewacie????????????

bo ja to w pracy:zawstydzona/y:
 
ja zyje, niestety chora jestem... niby gardlo choc mnie nie boli i brzydki katar. fee
odezwie sie jak bede sie lpeiej czula:p
 
hej
agacjone no u nas pogoda ladna swieci slonko i pewnie dosc cieplo jest my po 12 sie zbieramy do szczepienia z mala...alllccc az 3 klucia bedzie miec :-(
 
Ja też zdycham. Słaba jestem, śpiąca i mdli mnie. Położyłam się z Hanią o 11:00 i wstałyśmy o 13:00 i dalej mi słabo. Ech pierwsza ciąza przy tym to był pikuś.
 
To ja też się melduję.
Pogoda u mnie taka sobie.Niby słońce świeci ale wiatr jest i zimno.
Hannah skoro u Ciebie druga ciąża to zupełne przeciwieństwo pierwszej,to dałaś mi nadzieję,że może jak ja się zdecyduję na drugie dziecko to też tak będzie :happy2:
Może tym razem chłopak będzie u Ciebie? :tak:
 
reklama
Do góry