reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Anekha kochana jak miło ze do nas zajrzałaś:-) super:-) cieszę sie
U mnie hmmm
Malutki WOjtuś rośnie ma juz ponad 9 miesięcy:-)Mały rozrabiaka ale jest przesłodki:-)
Twoje dzieciaczku ju z takie duże:-) czas leci jak nie wiem:-) buziaki od cioci Marcy

A u mnie kochane moje nie wiem co sie dzieje z moim WOjtusiem ale od wczoraj zwraca tzn dwa razy zwracał rano potem juz nie ale nie chce jesc i ma gorączke do 38,6 najwiecej miał teraz ma 38,0 daje mu dużo pić zeby sie nie odwodnił i viburcol bo wydaje mi się ze zęby mu idą dziąsła ma spuchnięte jak nie wiem .....a na gorączkę IBUM... no zobaczymy na jutro mam wizytę u lekarza mam nadzieje ze juz nie bedzie zwracał..:-(
 
reklama
Anekha
miło ,że zajrzałaś :-) jakie te Twoje skarby już duże !!! zaglądaj częściej !

a ja dziś mam wolne i się lenię w piżamie, wstałam chyba o 10 i to z ledwością , bo mogłabym gnić w łóżku do południa , ale już mnie plecy bolały i stwierdziłam,że szkoda mi dnia na takie nic nie robienie :-)

w kwestii starankowej nic się nie zmieniło, nie było owulacji w tym miesiącu i teraz czekam na @, nie wiem jak długo to potrwa i czy nie powtórzy się sytuacja z listopada gdzie @ zjawiła się dopiero po ponad 50 dniach... ech, tak czy siak mam teraz inny dylemat czy nie odłożyć na trochę staranek , bo nie chciałabym zaraz po podjęciu pracy zajść w ciążę , żeby mi nikt nie powiedział ,że tylko po to poszłam do pracy żeby zaraz zajść...
 
ale cisza grobowa heh wrzucam coś dla śmiechu:

babka miała starą szafę gdańską. zabytkową. mieszkała owa pani w duzym mieście w starej kamienicy, nad ulicą po której całymi dniami jeździły tramwaje. kamienica się telepała od tych tramwajów. któregoś dnia szafa zaczęła się samoczynnie otwierać...
tramwaj przejeżdżał, kamienica wpadała w dygot, drzwi szafy z głośnym zgrzypieniem otwierały się majestatycznie....
babeczka była "gospodynią domową", cały dzień w domu i zaczęło ją pomału trafiać...
kobitka wezwała fachowca, fachowieć przyjechał, kobitka mu wszystko wytłumaczyła...
poczekali, tramwaj przejechał, szafa się otwarła i tak kilka razy...
w końcu majster stwierdził, że żeby zbadać problem i stwierdzić przyczynę - musi wleźć do szafy z latarką i od srodka zobaczyć o co kaman.
wlazł gostek do szafy, kobitka go zamknęła i tyle.
nagle do domu wpada mąż naszej bohaterki i od drzwi się dre:
wypadł mi nagle słuzbowy obiad !!!! muszę się przebrać!!!
wali do pokoju, otwiera szafę!

patrzy i oczom nie wierzy, w środku gostek z zapaloną latarką!
żona próbuje coś powiedzieć...
mąż zaczyna wrzeszczeć:
co się tu dzieje?
co Pan tu robi!!!!

a gostek do niego: no nie uwierzy Pan - ale czekam na tramwaj... :-D
 
Witam panieki:) Co tu tk pusto jakoś ?
Wszystkie poczuły wiosnę i wyruszyły na spacery.

A ja siedze w domu bo mój filip znowu kaszle i ma katar. Czekam na męża aż przyjedzie z pracy i z małym do lekarza jedziemy. A jutro czeka nas wyprawa do Lublina do ortopedy. Zobaczymy co nam powie.

A jeśli chodzi o męza to trochę lepiej jest . Chyba prochy na mnie działają bo ciutkę spokojniejsza jestem.
 
Witam panieki:) Co tu tk pusto jakoś ?
Wszystkie poczuły wiosnę i wyruszyły na spacery.

Kochana a dziwisz się :-D

A ja przyznam, że na chwilę obecną nie mam co na męża narzekać ... nie kłócimy się i jest dobrze.

Wiecie Hania ma jutro urodzinki i kupiliśmy jej Elma z ul. Sezamkowej i jest zachwycona :-D oczywiście nie wytrzymaliśmy do jutra :-D Kurcze napisałam do firmy z allegro od której chcemy kupić Hani łóżko i jeszcze mi nie odp. a już je chcę strasznie zamówić :-(
 
xTosia a jakie łóżko???
Bella no masz racje z tymi spacerami. my dzis caly dzien w ogrodzie, z przerwami na jedzonko i drzemkę. teraz maly już padł...
ja opędzlowałam reszte kwiatów zeszłorocznych mały szalał...poźniej jeszcze posprzatałam garaż...tak z grubsza.
teraz czekam na meza bo ma z roboty wrocić.

pozniej wam fotki pokaze jak moje dziecko maluje raczkami:)
do zaśś...
 
reklama
Do góry