reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Andzia
jestem na dziale z ubrankami to nie wiem czy tu jest w czym być na bieżąco ;-)

Ewelka
kochana ja jeszcze umowy nie mam , a co dopiero mówić o gratisach :-) ale jak coś dostanę to Ty pierwsza w kolejce jesteś ;-)

w każdym razie powiem wam ,że w tym sklepie wszystko takie drogie ! Zwykłe bodziaki z nadrukiem po 20 zł wzwyż ! No ja nie wiem kogo na to stać, jak będę miała dziecko to na pewno nie mnie :-)
 
reklama
Martilla na bieżąco masz mimo wszystko styczność z tematem dzieci :-)
A co do ciuszków,to fakt...mają kolosalne ceny.Mam kilka znajomych dla których liczy się tylko "firma" i to co najdroższe zawsze jest najlepsze:confused2:
Ale skoro ich stać niech kupują :-p
 
tego się właśnie z waszej strony spodziewałam. Ehhh... no cóż.
Będę płacić te 4000zł za "jakiś tam" filtr. Na początku myślałam ze facet serio wystawi mnie do wiatru, mam w domu jakieś ***** itp. Ale facet przyszedł dziś i wszystkie moje wątpliwości rozwiał. Ja wykonywałam sobie testy, jestem pewna że woda która leci w moim kranie to syf, jestem pewna że teraz mam świetną wodę i jest to woda strukturalna. Mam na ten filtr 10lat gwarancji. Będę miała wodę badaną raz na kwartał. Jak by mi się nawet w nocy coś stało z tym filtrem, to dzwonię i w trybie natychmiastowym przyjeżdża do mnie serwisant i u mnie w domu naprawia filtr. Nie muszę czekać ponad dwa tygodnie jak nie lepiej, na to aż mi rozpatrzą sprawę itd. Woda strukturalna jest w aptekach i kosztuje za 5litrów ponad 20zł, także jak na moje oko taki filtr to jednak na dłuższą metę oszczędność. Tym bardziej dla ludzi którzy chcą sie zdrowo odżywiać itp. Ja postanowiłam być stuprocentową wegetarianką. I pewnie z biegiem czasu moja rodzinka też będzie się tak odżywiać. Nie chodzi o to że tłuszcz w mięsie lub że mi nie smakuje. Chodzi o zwierzęta zabijane w paskudnie okropny sposób... bla, bla, bla.... długo bym mogła nawijać. Ale wracam do filtru. Facet od początku wydawał mi się ok, potem jak przeczytałam wasze wypowiedzi to się szczerze wystraszyłam i miałam wszystkiego dość. Miałam dołek na maxa. Teraz jednak się przekonałam. Pewnie tak na sto procent przekonam się za około dwa tygodnie. Ten facet który u nas był, powiedział nam że będziemy czuć się lepiej, jeśli mamy problemy z skórą to się nam stan skóry polepszy itd. No więc zobaczymy jak to będzie. Ogólnie jestem zadowolona. Ten system który mamy ma 5 filtrów. Co rok będą wymieniane te filtry. Ogólnie ja się przekonałam. Naiwna to być może moje drugie imię. Nie wiem... tak czy inaczej, mam ten filtr i jestem z niego puki co zadowolona. Co do moich danych, to no cóż, jak kupuje się piecyk gazowy na raty to też podaje się swoje dane, a my mamy raty za ten filtr w Lukas Bank. Także to chyba normalne. Co do peselu dzieci... hmmm... chyba pożyczki na moje dzieci nikt nie weźmie. Także chyba nie jest aż tak źle.
dobra, czekam na wasze negatywy w moją stronę
ps. i tak baaaaaaardzo Was lubię, a niektóre z Was nawet kocham jak swoje siostry BUZIAKI
 
Olka - fajnie, że się cieszysz z filtra, woda na pewno jest lepsza i nie ma co do tego wątpliwości... mi chodzilo o to, że facet cię oszukał - tu musisz przyznać rację - mówił, że jest z wodociągów, a nie był... no oby to był koniec sprawy :sorry: a pytałaś o koszt wymiany filtrów? jak mieliśmy takie filtry (o ile pamiętam też 5), to koszt wymiany był dość spory...
 
Olka to,na co wydajesz swoje pieniądze,to Twój interes.
Każda z nas zapewne wie na czym polega wzięcie kredytu czy to gotówkowego czy innego i że wiąże się to z podaniem danych...Ale do cholery,jeśli kupuję dajmy na to kino domowe na raty,czy sprzęt medyczny na raty,nie muszę nikomu pokazywać wypisu ze szpitala ,mojego dziecka ani tym bardziej dziecka peselu!!!
Kredytu nikt na Twoje dzieci nie weźmie,ale po co tej firmie dane dzieci?Dla zmniejszenia kosztów za filtry?Ola pomyśl nad tym.Chociaż pewna jestem że i na to ten pan znalazł by satysfakcjonujące wytłumaczenie.On jest przygotowany na wiele pytań z pewnością.
Pamiętaj też,że jeśli chodzi o taki akwizytorski system sprzedaży,to dobry bajer jest połową sukcesu.
Nie mówię,że ten filtr jest zły,ale jestem pewna,że w sklepie medycznym również byś go dostała i z pewnością nie za 6-8tyś tak jak Ci ten gość gadał.
A dodatkową zaletą kupienia drogiego sprzętu z pewnego źródła jest to,że masz pewność ,że firma nie wyparuje nagle jak kamfora.
 
Ostatnia edycja:
hej laski:)
Co do Oli to jej sprawa co i gdzie kupuje...ja się wypowiedziałam powiedziałam ze moim zdaniem to oszust i niech gada facet co chce...Ale to OLI sprawa na co kasę wydaje!!! i już...nie będę nic więcej gadać...bo i tak zrobi co chce:-)
A ja mówię Wam padnięta jestem jak nie wiem....szok...mój malutki wstał dziś o 7 i koniec spania a poszłam spać o 2 w nocy (tzn wcześniej) ale mój mąż mnie napadł:-) hehe nie wiem co mu się stało ja nie mam żadnej rocznicy w tym czasie heheheh:-)

martilla to teraz będziesz bardziej obcykana niż my:-) hehe
a to mój Wojtus dzis :-) i nowa zabawka:-)

 
Ostatnia edycja:
andzia Prawko hmmm własnie jestem w trakcie umawiania sie na jazdy:-) ale coś mi nie idzie pewnie mój mąż mnie w końcu ścignie:-) jejku jak sie boje tego dziadostwa...już mogłabym zdać to ....grrrrr

Ilonka no rzęsy to ma niezłe jak byłam w szpitalu z nim po porodzie to tak właśnie go rozpoznawałam:-) hihi tylko on miał takie rzęsy:-)
 
reklama
Do góry