reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

a moje dziecko zaczyna denerwowac...nic nie chce jesc oprocz mleka z kaszka i chrupkow kukurydzianych...zrobilam mu chlebem z bialym serkiem to nie, starlam jablko tez nie.....na banany tez sie poniewal...:wściekła/y::wściekła/y:zupe robiona przez mnie tez wcoraj z ledwoscia zjadl....a pewnie parowke bym dala to by ze 2 zjadl..ale niechce tego mu dawac....jajecznice tez chyba za czesto nie powinnien jesc....
pozniej mu jogurt naturalny sprobuje dac wyjelam do niego truskawki mrozone ale czuje ze tz bedzie lipa:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ide mu to nieszczesne mleko zrobie i potem na dwor...
 
reklama
Aaaale się narozpisywałyście. Rano nie włączyłam kompa, bo śpieszyłam się z Miśką do lekarza ;/
Pisałam o tym jak pięknie przesypia mi noce? Otóż nie chwal dnia, przed zachodem słońca - zaczęła mi się budzić na papu koło 2-3 potem znowu koło 6, bo to była jej pora na jedzenie zanim zaczęły się te pobudki...
 
o hanah jak miło ze zajrzałaś już sie martwiłam:-) a co do dzidzi to mam nadzieję ze bedzie za pierwszym razem:-) nie ma czasu do stracenia:-D hehe

a u mnie zimno i nic mi się nie chce:-p jutro jade do tej babeczki się dogadywać w sprawie tej pracy....oby mi się udało dogadać żeby wynagrodzenie było satysfakcjonujące;-)

a w piątek na egzamin wewnętrzny z prawka(teoria) i dentysta...chba zawału dostane:-( grrrr
 
marcy zycze powodzenia i na tym egzaminie i u dentysty no i oczywiscie z tym wynagrodzeniem:-);-)
mi maz zaczol mowic na temat prawka...ale ja sie tak bardzo boje:-( ja szybko sie poddaje i boje sie ze po pierwszej nieudanej probie nie bede juz chciala podchodzic do kolejnych egzaminow a kasa przepadnie
a z drugiej strony fajnie by bylo jechac gdzies sobie sama i nie prosic meza zeby mnie zawozil...i teraz mam problem.. a malo tego zacol mi cos mowic na temat drugiego dziecka( a czy ja dam sobie rade z dwoma maluchami?):unsure::hmm:
 
Już nie mogę się doczekać kiedy ruszymy się z domu na ogródek chociaż, do piaskownicy, na ślizgawkę. Już mam serdecznie dosyć tego domu, tego śniegu i mrozów.:no:

Ojjj kochana doskonale rozumiem co czujesz, też bym chciała po pracy wyjść z małą na spacer :-(

ja szybko sie poddaje i boje sie ze po pierwszej nieudanej probie nie bede juz chciala podchodzic do kolejnych egzaminow a kasa przepadnie

Ehhh ja tak zrobiłam ... poszłam 2 razy na egzamin i poddałam się ... ale sam kurs ważny jest przez 10 lat więc mam jeszcze trochę czasu ;-):-D

a malo tego zacol mi cos mowic na temat drugiego dziecka( a czy ja dam sobie rade z dwoma maluchami?):unsure::hmm:

Jezzzuuuu ja to Was podziwiam ... ja bym nie dała rady dlatego o drugim nawet nie myślę ... dopiero za 2-4 lata.

Hania "nauczyła" się wierszyka "w pokoiku na stoliku" hehehe. My jej mówimy, a ona dopowiada i mamy ubaw, bo np. "ogonkiem zbił jajeczko" w jej wykonaniu brzmi "gonkiem kupkup jajo" :rofl2::rofl2:
 
reklama
ewelka
jak nie chcesz tu mówić to pisz na zamknietym, może coś wspólnie wymyślimy
 
Do góry