reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
W ciężkich chwilach myśli się o różnych rzeczach, głowa do góry Ewelka!! Ważne żebyś niezależnie od różnych pomysłów znalazła najlepsze rozwiązanie :)
 
A ja tak z innej beczi. Powiedzcie mi kobietki jakich pieluch uzywacie dla dzieci?? Bo chciaam się na jakieś tańsze przezucić bo dosownie zbankrutuję przez te pampy.My uzywamy pieluchomajtek Huggies lub zwykłe ieluchy Huggies. ale teraz podroząły i szukam czegos tańszego ale wyprubowanego. Nie chcę kupować w ciemno i pakowac się w kolejne wydatki jeśli okaża się złe.
 
Bella - nie pomogę, bo my tylko pieluchomajtki Pampersy... tyle, że my zużywamy 2-3 dziennie, bo młoda dużo na nocnik robi ;-)
 
Bella
My używamy pieluch z biedronki "Dada" i jesteśmy bardzo zadowoleni ... inne Hania przesikiwała w momencie, a te się długo trzymają.
 
ja jako że nie mam doświadczenia w tej kwestii hehe to powiem tylko tyle ,że gdzieś czytałam ranking pieluch i właśnie te biedronkowe były na wysokiej pozycji i bardzo polecane , myślę że muszą mieć każdy rozmiar :-) ale trzeba zajść i zobaczyć
 
martilla ja prawie codziennie jestem w biedronce bo mam ja pod nosem i tylko tam robie większośc zakupów. Raz kupiłam dada z biedronki chyba junior i to było w lecie , to były przymałe
 
reklama
bella
to jak masz blisko to skocz jutro może mają większe, a chyba różnica w cenie w porównaniu z tymi co używasz jest znacząca
 
Do góry