reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Ilonka nie mam zamiaru tego ruszać. A najlepsze jest to że jak się kładł to chciał ode mnie wybaczenia:-D ja mu jutro pokarzę. Dobra nikam na dziś. Bo już mnie plecki bola. Miłej nocy i spokojnej.papapap
 
reklama
bella wspolczuje... masz racje kobieto nie sprzataj.... niechj sam posprzata co nabroil
kobiety wieczorem piszecie jak szalone :-)
a u nas Iwonka spala teraz 3 h normalnie ta drzemka trwa do 30 min wiec dlugi wieczor przed nami.... slodkich snow
 
Hejka i ja się melduję :-D

Bella no nieźle, nieźle mąż poszalał :dry: Dawaj nam tu szybko relacje z poranka i szorowania kabiny ;-)

A my po wczorajszej imprezie nie możemy się domyć :-D znajoma wzięła markera i zaczęła mi malować linie do liposukcji brzucha i powiększenia piersi (bo zrzędziłam, że chciałabym sobie zrobić gdybym miała kasę), potem mąż zarobił tatuaż na nadgarstku i tak już poszło dalej, a dziś się okazało, że nie tak łatwo to zmyć. Sytuację pogarsza fakt, że te nasze malowanki poodbijały się na innych częściach ciała i na ciuchach ... ale fajnie było :-D:-D:-D
Po wyjściu znajomych zaliczyliśmy jeszcze z mężem przytulanko i lulu :-D

Dziś przyjeżdża do nas znajoma z córeczką, którą Hania uwielbia także będzie fajnie :tak:
 
Hej bella na temat lekarzy i tego co oni mówia szkoda słów ja po przejsciach z moiomi dziecmi uwzam ze nie kazdy tytuł lekarza nadaje sie do wszyskich dlatego mam duzy dystans do tego co mówia.dlatego nie przejmuj sie mały sam wie kiedy ma co robić
 
czesc mamusie
Mam takie szybkie pytanie, czy chcecie sprzeadc jakies fajne ciuszki ciazowe na lato rozmiar przed ciaza 34-36 160cm. Przepraszam ze sie wtracam, ale zeby nie bylo zamieszania prosze o kontakt pryw;)
 
Hej dziewczyny co porabiacie,ze taka cisza.ja oddałam dzieci w ręce jakze zawsze wszystko wiedzacego tatusia i zamkłam sie w pokoju i pstrykam.niewiem czy to tylko u mnie maz wszystko wie lepiej?o własnie nowy temat dozuccie sie czekam pa
 
czy to tylko u mnie maz wszystko wie lepiej?
U mnie tak nie jest zwłaszcza jeśli chodzi o Hanię ... mój jest wygodny i raczej nawet jeśli wie woli się nie wychylać żebym się nie poznała i nie wymagała od niego ;-)

Koleżanka właśnie pojechała, a ja czekam na męża, bo znów mam te cholerne bóle i chciałam żeby Hanię wykąpał, ale widzę, że się nie doczekam, bo mała już świra dostaje i pewnie zaraz będę musiała rozebrać łóżko i zaliczyć kąpiel.
Do tego pokój Hani wygląda jak pobojowisko :dry: ale za to ile radości było :-D Tylko teraz kupa sprzątania. I tak myślę czy dziecię moje wykaże odrobinę woli i pomoże starej zużytej już matce ;-)
W ogóle coś ta moja córa dziś nieznośna. Po południu jak wstała z drzemki to oczywiście 2giego dania nie zjadła i wcale się nie domaga :no::no: a ja odchodzę od zmysłów:-:)-( Na bilansie 2-latka to mnie chyba lekarka zje :-(
 
Tosiu spokojnie... świat się nie kończy na kolejnym dniu bez 2 dania :)
A ja humor mam podły, dopadła mnie najbardziej wstydliwa dolegliwość poporodowa, a ja nawet czasu nie mam na wycieczkę do lekarza.
 
reklama
Witam bardzo porannie :-D mam 10 min do wyjścia do pracy i postanowiłam się przywitać :-D

Tosiu spokojnie... świat się nie kończy na kolejnym dniu bez 2 dania :)

Ehh tylko wiesz, moja Hania nie waży zbyt wiele i dlatego dla mnie każdy nie zjedzony posiłek jest okropieństwem:-( Wieczorem też wybrzydzała kaszką z butli i musiałam ją posadzić na krześle i dać łyżeczką, bo inaczej poszłaby spać tylko o zupie. Wykończy mnie to moje dziecko kiedyś :-(

No i wczoraj wieczorem położyłam się do łóżka znów nie mogąc ruszać rękami z bólu :wściekła/y: cholerna borelioza :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mam nadzieję, że nie będzie długich terminów do reumatologa ... lekarka mówiła, że czeka się góra 2 tyg. No i jeszcze kwestia czy reumatolog będzie miał wolę rzetelnie zająć się moim przypadkiem, czy oleje sprawę.

No nic zbieram się do pracy powoli. Buziaczki :*** Miłego dzionka:tak::tak::tak:
 
Do góry