reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

Hej laseczki, a ja tak z innej beczki...Jutro idę do lekarza z Hanią, bo dziś rano ją zważyłam i wyszło, że waży o. 9,5 kg. Hania ma mniej więcej 80 pare cm wzrostu i wydaje mi się, że przy jej wieku powinna ważyć ponad 10 kg. Chcę się skonsultować, bo wydaje mi się, że Hania za mało je i może nie przybiera tyle na wadze ile powinna :-( A może Wy mi coś podpowiecie czy powinnam się martwić czy nie?

W ogóle to dziś Hania wstała ok. 1:30 w nocy i nie spała prawie do 4:30. Tzn.zasypiała i budziła się od razu, a ja przez to nie spałam razem z nią. Byłam okropnie wściekła, bo wypiła 3 butelki picia, a żadne sposoby usypiania nie pomagały. Mój mąż spał sobie smacznie przebudzając się czasem i wyrażając oburzenie moim złym nocnym nastrojem.

Jutro przyjeżdża teściowa wieczorem, ale będę się z nią widziała dopiero w pt. bo oczywiście ważniejsze są koleżanki niż jej wnuczka. Teściowa będzie spała w swoim mieszkaniu, które od jakiegoś czasu już jest wolne, także tyle spokoju.

Hania mimo nocy rojbruje mi tu ostro, ciekawe o której dziś padnie ze zmęczenia :-p
 
reklama
xTosia - mój Damianek ma dopiero 15kg, badania zawsze wychodzą mu ok, dr. mówi że mam się nie martwić, daję mu vibovit żeby uzupełniać witaminy. Mimo wszystko każde dziecko jest inne i nie zaszkodzi kontrola u pediatry.
 
Jesteśmy już po wizycie. Hania waży 9,600, ale mierzy 78 cm, także nie jest wysoka więc waga się bilansuje. No i jeszcze kwestia motoryki dziecka, a tu akurat z ruchliwością jest aż za bardzo :-p

Niania oczywiście panika, że czemu nic na apetyt nie dała lekarka więc dla św.spokoju kupię Hani wibowit i tyle :tak:

No nic wraca do pisania pracy :eek:
 
xTosia - ja mojemu Damiankowi kupiłam też CitroPepsin (do kupienia bez recepty), ale możliwe że Hania jest jeszcze za mała (Damianek miał dwa latka jak zaczął go stosować - poleciła nam dr.). CitroPepsin poprawia apetyt, przestałam dawać go Damiankowi, bo on nie lubi większości potraw, więc nic tu nie pomoże zwiększanie apetytu....
 
Czytałam opinie co do tego CitroPepsinu i nie są zachwalające. Piszą na forach, że wcale nie działa, ale ja i tak nie będę na razie stosowała takich rzeczy, po prostu dam jej witaminki i niech je jak chce. Lekarka sama powiedziała, że nie ma się czym martwić, i że decyzje podejmiemy na bilansie 2 latka czyli za 5 m-cy.

Ja cały czas ślęczę nad tą cholerną pracą i mam na razie 2 str :-( jestem kompletnie załamana, a teraz muszę iść po małą więc raczej już nic nie porobię, chociaż może się zabawi jakoś sama i będę mogła trochę jeszcze pomodzić.
 
Dziewczyny obejrzyjcie to WARTO ... to się nazywa mieć talent ...

[ame="http://www.youtube.com/watch?v=CqiPjm0KJ3A"]YouTube - Ukrainski Mam Talent Ksenia Simonowa Rysowanie Piaskiem[/ame]
 
reklama
Do góry