reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

reklama
to moze sprobuj pare razy moze cos z tymi kodami jest nie tak??UDALO MI SIE ZAGLOSOWAC NA FILIPKA ALE TEZ PARE RAZY WPISYWALAM KOD.mi sie dzis udalo zaglosowac na 3 dzieciaczki teraz na 4
 
Ostatnia edycja:
eWELKA JA WSŁANSIE PROBOWAŁAM NA wIKI ZAGLOSOWAĆ ALE MI WYSKAKUJE TO SAMO CO oLI:/ NIE WIEM CO JESY...
cholera sory za capsa ale wpisywalam kod z obrazka:p
 
ilonka
musisz pare razy zaglosowac bo te kody cos jak by nie chcialy wejsc :/ ja z jednego kodu zaglosowalam na 2 dzieciaczki wiec nie wiem... a na twojego za 3 razem mi sie udalo....a ty moglas na filipka??
 
ja tylko chciałam napisać, że nie będzie mnie przez kilka dni. Nie chcę pisać powodu, bo pewnie znowu byłaby cała lista niemiłych postów, a to pewnie jeszcze bardziej by mnie zdołowało. Czekają mnie dość trudne dni :-(

Ewelka, Ilonka - będę głosować na Wiki i Filipka.

pozdrawiam wszystkie, buziaczki
 
reklama
Olka jak chcesz to pisz o co chodzi...obiecuję ze nie skomentuję negatywnie.
dziekuje za głosiki.
ewelka gratulacje dla Wiki kolejnych ząbków:)
 
Do góry