reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

cześć laski!

xTosia
no widzisz jak się mala przyzwyczaiła do spania w pokoju własnym :-) to dobra rzecz, bo rodzice mogą się wyspać :-) i nie tylko ... ;-) hehe
chyba ,że biegasz do niej w nocy pare razy zobaczyć czy wszystko ok to wtedy rano oczy na zapałki :-)
ja nie mam dzieci a jakos ostatnio się nie wysypiam.. ech wczoraj zasnełam o 3 , ale się wymęczyłam próbując zasnąć, masakra jakaś .

arla
no i jak tam nie ma żadnej fasolki? :-D
 
reklama
Hejka
Mąż przed chwilką znowu wyjechał na Off Festival i wróci w nocy. Córa śpi, a ja sobie kawkę piję i olewam sprzątanie :-D Zlew pełen garów, ale umyje wieczorem najwyżej :tak:
Nawet mimo pogody nie chce mi się nigdzie wychodzić, bo normalnie mam jakiegoś ogromnego lenia w ... no wiadomo gdzie ;-) Może napiszę do kumpeli czy gdzieś nie wyjdziemy, ale nie wiem czy do końca jestem w stanie się zmusić :-D
 
cześć laski! Dołączam do leniwej soboty hihi... nic dziś nie zrobiłam w domku nigdzie nie byłam... NIC MI SIĘ DZIŚ NIE CHCE...
no ale czasem fajnie mieć taki leniwy dzień hihi
pozdrawiam wszystkie!!!

xTosia - gratuluje przespanej nocki Hani!
 
Hehe alem obcięła Hankę :-p się pieronek wierciła jak nie wiem co...a oto skutek

 
Ostatnia edycja:
Agacjone - wszystkiego naj... z okazji pierwszej rocznicy ślubu!!! (jak ten czas szybko płynie...)

xTosia - Haneczce w każdej fryzurce ślicznie! Masz bardzo śliczną córeczkę!!!
 
ale tu pustki!
laski pisać jak wakacje!:-)
ja umieram chyba jakiś wirus mnie łapie, kurna no tylko nie teraz!
 
reklama
Hej :-)
Ale mnie dzisiaj głowa bolała...Masakra :baffled: Myślałam,że się przekręcę...Ale to chyba na zmianę pogody i pewna jestem że gdzieś przeszła burza,bo mi Izy kanał z bajkami ginął (jak zawsze z resztą przy burzy) no i pochmurno się zrobiło.
Martilla a jak u Ciebie samopoczucie?
 
Do góry