reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Stare i nowe znajome mamuśki :)

kolia
najlepszy czas na spacerówkę niby od 5 do 7 m-cy. No ale jeśli masz spacerówkę która rozkłada się na płasko to spokojnie można zmienić, zwłaszcza że zaczyna się ciepełko.
My zmieniliśmy jak Hania miała 5 m-cy.:-)
 
reklama
~Witam wszystkie mamy!
swietne forum! fajnie, ze wkoncu jest takie mijesce dla nas!
chcialam sie z Wami podzielić kontaktem, do znajomej, która zakłada fundusze dla małych dzieciaczków, zeby w przyszłości bylo je stac na studia, mieszkanie, czy spelnianie marzen. naprawde fajna sprawa, polecam wszystkim!
ta Pani to: Ola Rojewska i nr telefonu 609746214!
ta Pani naprawde rozumie młode mamy!
Już pędzimy:confused2:
 
Ja także witam wszystkie mamuśki:) :-)te po raz pierwszy i te które już mają jakąś pociechę a czekają na nastepną:):-D Świetne forum:) A może jest jakaś mamuśka która ma termin na 25 maja?? POZDRAWIAM!!!;-)
 
hej laseczki

ale se reklame robi hehehe


no u nas wszystko ok...mała właśnie śpi dopiero co wróciliśmy z dworu na dworze to patrzy wszedzie jak może a w domu to zaraz komara se walnie hihi
 
Śliczną masz tą córeczkę:):-) To pewnie jak każda nie rezygnuje z takiej pogody...a przynajmniej siedzieć z czterolatkiem w domu w taką pogode to koszmar...:)) :sorry:dostaję się do głowy...ja czekam na drugą pociechę:) :-Dtermin mam na 25 maja i już nie mogę się doczekać kiedy wyjde na spacer z moimi pociechami:)):tak:
 
hej laski!
u nas też piękna wiosna, naaaarrrreeeeeeszcie:-) mam nadzieję,ze juz tak zostanie;-) a co tam u was? u mnie jakoś leci... myśl o dzidzi mnie nie opuszcza...:-D pozdrawiam
 
martilla - działaj nam tu laseczko!!! i nie tłumacz się pracą... ;-) zaczyna nam brakować zafasolkowanych. Zostały już chyba tylko trzy do rozpakowania

a co u nas... ehhh... pogoda fajna, ale malutka dziś była na szczepieniu i marudna strasznie jest. Ciężki mamy dzionek, nie wiecie dziewczyny czy po szczepieniu można dać Viburcol??? Paracetamol małej dałam ale niestety ulgi nie przynosi. Mała waży już ponad 6kg, rozwija się świetnie, z brzuszka już dwa razy udało jej się odwrócić na plecki :-):-):-) moja mała Aneta Florczyk hihihi... nie no mam nadzieję że mi strong womanką nie zostanie ;-)

pozdrawiam wszystkie
 
hej dziewczyny:)
Przepraszam ze zadko zaglądam, ale jakoś mi cos ciężko.... cukrzyca jest niestety na razie jestem na diecie ale coś mi sie wydaje ze dostane insulinę.. 6 kwietnia ide do ginekologa na kolejną wizyte,mam nadzieje ze bedzie dobrze. Mi samej juz cieżko łazic kurcze co bedzie potem:) Mój Wojtuś(bo tak będzie miał na imię) :) kopie mnie jak nie wiem siedzi na pęcherzu, non stop i latam jak wariat siku:)
A co u was dziewczyny??
nie wiem jak sie dostac na to nasze forum prywatne...:(
Pozdrawiam wszystkie:)
Martilla działaj kochana:)
A która jeszcze w dwupaku?? bo ja jz się pogubiłam??:(
1.JA-termin na 11 czerwca:)
 
reklama
Hej Kobietki
Ehhh a u nas nie wiadomo co się dzieje...Hania ma coś z oczkiem, dziś idzie do lekarza, bo strasznie jej spuchło. Może zabrudziła, albo od wody w kąpieli, nie wiem sama, a do tego dziś w nocy miała gorączkę, ale nie kaszle i nie am kataru więc nie wiem co jest. Śpi z nami od po 3 w nocy i aż musiałam jej dać picie bo taka była rozpalona :-( Mam nadzieję, że to nic takiego :-(

Dobrze, że pogoda za oknem dopisuje nareszcie, bo aż się chce żyć...chociaż po moim wczorajszym opłaceniu rachunku i reszcie pozostałej na życie nie jest mi do śmiechu :baffled: Znów musiałam przełożyć oddanie pieniędzy tacie na "później"...tylko jakie później :-( Co za kraj żeby człowiek nie mógł normalnie zarobić :wściekła/y:

Oki idę się szykować, bo Hania jak wstanie to pewnie nie odstąpi mnie na krok jak tak się biedulka moja czuje.
 
Do góry