reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Dziewczyny melduję się po wizycie w klinice . Wyniki mamy bardzo dobre uff. 🤣. No i teraz badania do drożność . Jak dostanę @ znowu wizyta i kwalifikacja do zabieg żeby ustalić termin . Doktorek mówił że do 25 stycznia zrobimy zabieg . Cena trochę mnie ścieła z nóg ale dla fasolki wszystko
 
Dziewczyny melduję się po wizycie w klinice . Wyniki mamy bardzo dobre uff. 🤣. No i teraz badania do drożność . Jak dostanę @ znowu wizyta i kwalifikacja do zabieg żeby ustalić termin . Doktorek mówił że do 25 stycznia zrobimy zabieg . Cena trochę mnie ścieła z nóg ale dla fasolki wszystko
Ja ponad rok temu miałam drożność zrobioną fakt cena zwala z nóg 🙄🙄 ale ile my już pieniędzy wydałysmy na te badania wizyty testy zastrzyki leki trochę się tego uzbiera ale czego się nie robi żeby zostać mamą 😍😍 wierze że i w końcu mi się uda mąż mnie namawia na klinikę ja póki co przystaje przy swoim lekarzu bo właściwie teraz wiem na czym stoję może nie do końca bo jednak 3 cykl z Clo nieudany ale chce jeszcze spróbować ze stymulacją .
 
Ja ponad rok temu miałam drożność zrobioną fakt cena zwala z nóg 🙄🙄 ale ile my już pieniędzy wydałysmy na te badania wizyty testy zastrzyki leki trochę się tego uzbiera ale czego się nie robi żeby zostać mamą 😍😍 wierze że i w końcu mi się uda mąż mnie namawia na klinikę ja póki co przystaje przy swoim lekarzu bo właściwie teraz wiem na czym stoję może nie do końca bo jednak 3 cykl z Clo nieudany ale chce jeszcze spróbować ze stymulacją .
Na miałam 4 cykle z clo i postanowiliśmy działać. Teraz wiem że wszystkie badania mamy ok i trzeba zrobić drożność.
 
Gratuluje wszystkim którym się udało 😘

nie było mnie trochę, musiałam się odciąć - miałam dwa nieudane cykle z CLO, tyle ze po tych tabletkach mam tak obfite miesiączki, ze ledwo daje radę z opanowaniem krwawienia - szczególnie 2gi dzień 🥺
Badania są ok - wiec tez szykuje się na badanie drożności.
nowy rok - nowe nadzieje!
trzymajcie się dziewczyny
 
Nic
Gratuluje wszystkim którym się udało 😘

nie było mnie trochę, musiałam się odciąć - miałam dwa nieudane cykle z CLO, tyle ze po tych tabletkach mam tak obfite miesiączki, ze ledwo daje radę z opanowaniem krwawienia - szczególnie 2gi dzień 🥺
Badania są ok - wiec tez szykuje się na badanie drożności.
nowy rok - nowe nadzieje!
trzymajcie się dziewczyny
Współczuję :( ja miałam takie po duphastonie.
Dosłownie walczylam o życie takie miałam krwawienia i bóle.
 
A ja mogę powiedzieć że jak brałam dupka starsze mi włosy wypadaly . Doktorek w klinice kazał odstawić i 100 % poprawa
 
reklama
Do góry