reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Skonsultowałam z ginem telefonicznie, powiedział żeby brać 1x2 castangus (codziennie) i 1/4 tabl diostinex raz na tydzień
Mam już receptę (jak dobrze ze to działa na kod), także jadę do apteki i zacznę już dziś...

Prolaktyne badałam od stycznie już 4x (i zawsze była Ok) teraz jest tak w kosmos bo podejrzewam ze już stres i nerwy, rezygnacja itp robią swoje i rośnie
Ja walczyłam z prolaktyną bardzo długo miałam ciągle bóle głowy i sama doszłam do tego że to może być od prolaktyny więc zaczęłam ja zbijac bromergon na mnie nic nie działał, norprolac zbijał mi prolaktyne 5 msc po tym czasie prolaktyna była idealna ale w 1 cyklu na stymulacji w ciążę się zajść nie udało ☹ potem stres W pracy prolaktyna 121 🙄🙄🙄 zmiana leków na dostinex i mniejszy stres i udało mi się zbić💪 początkowo brałam 2x w tygodniu po tabletce obecnie biorę 0,5 tabletki dwa razy w tygodniu i prolaktyna idealna stres bardzo duży ma wpływ na prolaktyne niestety ☹ , nie martw się @Zoella może przyszły rok będzie
Nasz ❤❤❤❤❤
 
reklama
I Wam dziewczyny gratuluję tym którym się udało😍😍 spokojnych i nudnych ciąż Wam życzę 😍😍 A my walczymy i się nie poddajemy 💪 Wesołych i Zdrowych przedewszystkim Świąt dla Was Kochane ❤❤❤❤❤❤
 
Ja walczyłam z prolaktyną bardzo długo miałam ciągle bóle głowy i sama doszłam do tego że to może być od prolaktyny więc zaczęłam ja zbijac bromergon na mnie nic nie działał, norprolac zbijał mi prolaktyne 5 msc po tym czasie prolaktyna była idealna ale w 1 cyklu na stymulacji w ciążę się zajść nie udało ☹ potem stres W pracy prolaktyna 121 🙄🙄🙄 zmiana leków na dostinex i mniejszy stres i udało mi się zbić💪 początkowo brałam 2x w tygodniu po tabletce obecnie biorę 0,5 tabletki dwa razy w tygodniu i prolaktyna idealna stres bardzo duży ma wpływ na prolaktyne niestety ☹ , nie martw się @Zoella może przyszły rok będzie
Nasz ❤❤❤❤❤

Ja mam w pierwszym tyg wziąć 1/4 tabl Diostinex potem po pół tabletki na tydzień, do tego castangus po 2 tabl.
Stresu mam bardzo dużo w pracy, do tego mam czasem na noc wiec tez zaburzony rytm snu. Poza tym stresuje się niepowodzeniami ciążowym i ogólnie wewnętrzny stres bo jestem introwertykiem wiec jak cokolwiek trzeba załatwić to się stresuje.
Mam tez plamienia już 8-9 dni przedokresowe od jakiegoś czasu i jak teraz poczytałam o tej prolaktyne to jej podwyższony poziom tez daje takie plamienia... mam nadzieje ze się szybko uspokoi.
Przed staraniami robiłam sobie takie profilaktyczne badania co kilka miesięcy i zawsze pro była w normie, myśle ze teraz stres dużo popsuł.
 
Ja mam w pierwszym tyg wziąć 1/4 tabl Diostinex potem po pół tabletki na tydzień, do tego castangus po 2 tabl.
Stresu mam bardzo dużo w pracy, do tego mam czasem na noc wiec tez zaburzony rytm snu. Poza tym stresuje się niepowodzeniami ciążowym i ogólnie wewnętrzny stres bo jestem introwertykiem wiec jak cokolwiek trzeba załatwić to się stresuje.
Mam tez plamienia już 8-9 dni przedokresowe od jakiegoś czasu i jak teraz poczytałam o tej prolaktyne to jej podwyższony poziom tez daje takie plamienia... mam nadzieje ze się szybko uspokoi.
Przed staraniami robiłam sobie takie profilaktyczne badania co kilka miesięcy i zawsze pro była w normie, myśle ze teraz stres dużo popsuł.
Jak się stresujesz to prolaktyna idzie do góry przynajmniej u mnie tak jest ja w chwilach silnego stresu wynik 121 🤣🤣🤣 ale teraz przy dostinexie w normie 😉 nareszcie w normie 😊
 
Dziewczyny dobre wieści moja badania wyszły książkowe
To świetne wieści :)

Ja może nie powinnam cieszyć się na zapas ale byłam dziś na USG (16dc) i ewidentnie była owulacja - jest płyn za macicą i ciałko żółte. Były też przytulaski także jest nadzieja :) Od jutra Duphaston i beta w dniu spodziewanej @.
Jest to nasz trzeci cykl z CLO.
 
Nie wiem. Mam zbadać w piątek i zgłosić do kliniki z wynikiem i umówić wizytę. Lekarz u którego byłam we wtorek (bo miałam plamienia i straszne bóle brzucha nie wiedziałam co się dzieje) napisał mi wczoraj, że beta piekna s ciążę powinno być widać 30-31 grudnia. Ale muszę jechać do kliniki na wizytę nie wiem jak ono to praktykują.
Hej, Ty teraz kilka miesięcy brałas anty nie? Ile? Co brałas w tym cyklu?? To by pierwszy cykl po odstawieniu anty?
 
Hej, Ty teraz kilka miesięcy brałas anty nie? Ile? Co brałas w tym cyklu?? To by pierwszy cykl po odstawieniu anty?
Brałam antyki dwa miesiące. W pierwszym cyklu po odstawieniu nie pyklo. Dopiero w drugim.

Od 3-7 dnia cyklu brałam Lametta, 7-9 Menopur, 11 i 13 dnia brałam Bemfole i 14 dc Otrivelle.
 
reklama
Brałam antyki dwa miesiące. W pierwszym cyklu po odstawieniu nie pyklo. Dopiero w drugim.

Od 3-7 dnia cyklu brałam Lametta, 7-9 Menopur, 11 i 13 dnia brałam Bemfole i 14 dc Otrivelle.
Dużo tego... Ja biore 2-6dc Lamette, 5-9dc Fostimon i w 10dc Ovitrelle. Właśnie u mnie bardzo szybko jest owulcja... ten cykl jeszcze jako tako się staramy ale później planuje właśnie wziąć anty i wyciszyć trochę jajniki...
A Ty jak się czujesz? Byłaś jeszcze na becie?
 
Do góry