reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Powtórzyłam betę dziś, 2,2 także dupa 😭
Zastrzyk był 11.12 wieczorem ta beta 23.12 rano na 100% już powinna być jakby miała być ciąża.
Zrobiłam też prolaktynę, w sierpniu miałam w normie, a teraz 57,53 przy normie (3,34-26,72)...
Będę to konsultować z ginem, ale czy to może być przyczyna niepowodzenia?
Prolaktyna ma przeszkadzać w owulacji, jak mam stymulowana OWU i zastrzyk, pęcherzyk pęka i nic
 
Powtórzyłam betę dziś, 2,2 także dupa 😭
Zastrzyk był 11.12 wieczorem ta beta 23.12 rano na 100% już powinna być jakby miała być ciąża.
Zrobiłam też prolaktynę, w sierpniu miałam w normie, a teraz 57,53 przy normie (3,34-26,72)...
Będę to konsultować z ginem, ale czy to może być przyczyna niepowodzenia?
Prolaktyna ma przeszkadzać w owulacji, jak mam stymulowana OWU i zastrzyk, pęcherzyk pęka i nic
Przykro mi. No coś tam jest z tym. Zdecydowanie masz za wielką
 
Skonsultowałam z ginem telefonicznie, powiedział żeby brać 1x2 castangus (codziennie) i 1/4 tabl diostinex raz na tydzień
Mam już receptę (jak dobrze ze to działa na kod), także jadę do apteki i zacznę już dziś...

Prolaktyne badałam od stycznie już 4x (i zawsze była Ok) teraz jest tak w kosmos bo podejrzewam ze już stres i nerwy, rezygnacja itp robią swoje i rośnie
 
Ostatnia edycja:
Skonsultowałam z ginem telefonicznie, powiedział żeby brać 1x2 castangus (codziennie) i 1/4 tabl diostinex raz na tydzień
Mam już receptę (jak dobrze ze to działa na kod), także jadę do apteki i zacznę już dziś...

Prolaktyne badałam od stycznie już 4x (i zawsze była Ok) teraz jest tak w kosmos bo podejrzewam ze już stres i nerwy, rezygnacja itp robią swoje i rośnie
Może tak być :(
 
Pięknie rośnie[emoji177]
Kiedy masz wizytę?
Nie wiem. Mam zbadać w piątek i zgłosić do kliniki z wynikiem i umówić wizytę. Lekarz u którego byłam we wtorek (bo miałam plamienia i straszne bóle brzucha nie wiedziałam co się dzieje) napisał mi wczoraj, że beta piekna s ciążę powinno być widać 30-31 grudnia. Ale muszę jechać do kliniki na wizytę nie wiem jak ono to praktykują.
 
reklama
Do góry