reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Ja mam poodbnie, tylko ze gin mnie rozumie a maz tylko slucha i przytakuje :)
Ja A bede stosowala za jakies 2 tygodnie, od 5 do 9 dnia cyklu, 1 tabletka dziennie, mam nadzieje ze pomoze chociaz pewnie bede musiala zwiekszyc dawke... Ciekawe jak u mnie bedzie z samopoczuciem... Raczej nie naleze do tych osob ktore odczuwaja skutki uboczne lekow ale troche sie obawiam..
A jak u Ciebie z prolaktyna? W normie? Ja biore na zbicie na stale, juz sie przyzwyczaialam ale wydaje mi sie ze przez nie przytylam... Ehhh :)
Do tego tak jak pisalam wczesniej Luteina.
U mnie troche problemu narobil polip ktory dawal oznaki juz wczwsna wiosna tamtego roku a zostal wykryty w sierpniu (lekarz na NFZ sie nie poznal, a tez chodzilam na usg przed okresem wiec nie nie bylo widac:(). Finalnie zostal usuniety dopiero pod koniec pazdziernika, pozniej w styczniu torbiel ktora po miesiacu zniknela no i jedziemy dalej :)
W miedzyczasie zbadana wlasnie prolaktyna, zalecony Bromergon + Luteina, 2 mce i nic... Zaczynamy nowy cykl ta sama kombinacja + Aromek. Tak to u mnie wyglada jak na razie :)
Ps. Z jakiego miasta jestes?)
 
reklama
A na co brałaś ten lek? Ja mam za małe pęcherzyki, widzę że niektorycm dziewczynom rosna po tym leku ale nie pękają, boję się że znów będę miała torbiela... [emoji52][emoji52][emoji52]
Pęcherzyki nie rosną. Najpierw brałam CLO, a potem Aromek.
Jak nie pękają to gin powinien zalecić zastrzyk na pęknięcie.
 
Dziękuję 😊
Biorę CLO od 2-6 dc. Nie przepisano mi zastrzyku na pęknięcie pęcherzyka, więc mam nadzieję, że sam pęknie 😉
Dziewczyny a co wogole myslicie o zastrzykach? Czy dla Was to juz taka powiedzmy "ostatecznosc"... Moj gin woli najpierw "pokombinowac" z lekami a pozniej sprobowac zastrzyk... Co sadzicie?
 
reklama
Do góry