reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Ja zaczelam tak na powaznie ze "wspomagaczami" od marca, na razie minely dwa cykle bez efektow, teraz bede leciec z Aromkiem... Zobaczymy czy beda efekty :)
 
Ja zaczelam tak na powaznie ze "wspomagaczami" od marca, na razie minely dwa cykle bez efektow, teraz bede leciec z Aromkiem... Zobaczymy czy beda efekty :)
Leczenie to kwestia indywidualna . Każda ma inne problemy i inaczej jest leczona . U mnie kwestia słabej owulacji co wiarze się z 1.5 roku starań bez efektu . Teraz jestem 2 cykl z clo od 5 do 9 dc mniej więcej w 14 dc ovitrelle i od 15 dc dupek . I czekanie
 
Wcześniej nie byłam leczona mam córkę 9 lat i ciąża była bez żadnych wspomagaczy . A teraz nic więc lekarz stwierdził że trzeba trochę pomoc w szczęściu
Zazdroszcze coreczki, ja troche za dlugo zwlekalam z ciaza... W lipcu skoncze 32 lata, i czuje ze juz jest ten moment ale ciaza nie przychodzi...
 
reklama
Do góry