reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Hej, jestem tu nowa ale widzę że padl temat leku Aromek. Czy którejś z Was pomógł ten lek? Od następnego cyklu lekarz zalecił branie go ok 5 dni w pierwszej fazie cyklu. Będę łączyć go na stałe z Luteina 2 razy dziennie i Bromergonem raz dziennie które biorę już od końca lutego....czy jest na forum jakas dziewczyna której to połączenie pomogło? :) Dodam że cykle w miarę regularne ok 28-32 dni, wczesniej zabieg wycięcia polipa (październik 2019) i torbiel (styczeń 2020) pozdrawiam [GROUP=][/GROUP]
 
U mnie też na wizycie wyszło, że jeden pęcherzyk z prawej i trzy dojrzewające z lewej. Kosmos. Już mi dokucza lewa strona... 🙄 🙄 🙄

Ja po monitoringu . Pecherzyk 20 mm endo 14 mm . Lekarz zadowolony mówił ze ładnie to wszystko wygląda. W środę znowu usg i zastrzyk

Jak obecnie sytuacja? :)
 
U mnie też na wizycie wyszło, że jeden pęcherzyk z prawej i trzy dojrzewające z lewej. Kosmos. Już mi dokucza lewa strona... 🙄 🙄 🙄



Jak obecnie sytuacja? :)
Witam w środę miałam usg pecherzyk 25 mm dostałam zastrzyk rano i tak już około 21 godziny czułam ból jajnika męczyło mnie do rana ale dzisiaj już ok wiec sądzę że juz owulacja była właśnie wtedy .
 
Witam w środę miałam usg pecherzyk 25 mm dostałam zastrzyk rano i tak już około 21 godziny czułam ból jajnika męczyło mnie do rana ale dzisiaj już ok wiec sądzę że juz owulacja była właśnie wtedy .

Ah myślałam, że to w zeszłym tygodniu było ;)

Trzymam kciuki!
 
reklama
Do góry