reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Dzis moj 19 dc.
Samopoczucie straszne, glowa od dwoch dni peka, piersi sa strasznie wrazliwe i ciezkie (zastanawiam sie nad kupnem stanika sportowego, zeby spac w nim w nocy), ogolne zmeczenie, sennosc i uczucie zatkanego i suchego nosa. Co chwile biegam do lazienki, mam wrazenie ze pecherz mi sie skurczyl. Co chwile jestem glodna...
Gdzies tam z tylu glowy swidruje mysl, ze to moga byc objawy ciazowe, ale z drugiej strony staram sie podchodzic do tego racjonalnie, bo na objawy byloby jeszcze za wczesnie. Probuje sobie to wytlumaczyc tym, ze to wina hormonow; moze jest to spowodowane tym, ze wreszcie moje jajniki zaczely pracowac a ja zaczelam swirowac.
Testuje dopiero w okolicach 16/17.11 - do tego czasu ja chyba zwariuje.

Ja tez gdzieś od tego dnia cyklu miałam "ciążowe objawy", więc myślę, że wszystko jest możliwe. Chociaż nie ma się też co nakręcać, żeby potem nie było rozczarowania.
Dzisiaj wieczorem będę mieć wynik bety.
 
reklama
Dzień dobry.
Dziś mój test z rana wyglada tak :)

Dobrze ze mam monitoring wieczorem :)

Miłego dnia :)
 

Załączniki

  • 261F3B02-7F42-4309-88D4-AF22151E142B.jpeg
    261F3B02-7F42-4309-88D4-AF22151E142B.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 43
reklama
Do góry