reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Własnie zrobiłam test, bo chciałam się napić wina ... biel jak zawsze. Już mnie to nawet nie rusza... ile tych testów już widzialam. Niech ta @, bo hsg czeka
 
Dziewczyny lekarka mi powiedziała że u mnie stymulacja odpada bo będę miała takie torbiele że będą mnie musieli operować. Więc przy in vitro skąd mają mi wziac pęcherzyki ? Jak ja nie mogę miec stymulacji? ..... Pozamiatane.
 
Dziewczyny lekarka mi powiedziała że u mnie stymulacja odpada bo będę miała takie torbiele że będą mnie musieli operować. Więc przy in vitro skąd mają mi wziac pęcherzyki ? Jak ja nie mogę miec stymulacji? ..... Pozamiatane.
Clo u wielu kobiet powoduje torbiele. W klinikach inaczej stymulują pęcherzyki. Nie trać czasu i jedz na jakąś konsultacje.
 
Mój mąż uważa że zajde w ciążę bez kliniki. Że to tylko i wyłącznie moja psychika. Więc jakakolwiek klinika odpada.
No to nie masz wyboru i np. dać sobie pół roku pełnego luzu. Bez testów, bez leków, a jak pół roku odpoczynku nie pomoże to wtedy klinika. W klinice na pewno coś poradzą.
Ile już się staracie?
 
reklama
No to nie masz wyboru i np. dać sobie pół roku pełnego luzu. Bez testów, bez leków, a jak pół roku odpoczynku nie pomoże to wtedy klinika. W klinice na pewno coś poradzą.
Ile już się staracie?
Od kwietnia. Osiem cykli w tym 5 bezowulacyjnych. A od zeszłego roku do kwietnia chcieliśmy się starać ale non stop krwawilam miałam okresy po 3 tygodnie, a jak nie miałam okresu to plamilam codziennie. Nikt mi nie umiał pomoc ale też nikt mi nie pozwalam się starać. Miałam biopsję i takie tam. Ale do dzisiaj nic mi nie zdiagnozowano
 
Do góry