reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Od kwietnia. Osiem cykli w tym 5 bezowulacyjnych. A od zeszłego roku do kwietnia chcieliśmy się starać ale non stop krwawilam miałam okresy po 3 tygodnie, a jak nie miałam okresu to plamilam codziennie. Nikt mi nie umiał pomoc ale też nikt mi nie pozwalam się starać. Miałam biopsję i takie tam. Ale do dzisiaj nic mi nie zdiagnozowano
Mój mąż też ma takie teorie, ale my już rok się staramy i NIC. Także mężczyźni to mają takie podejście, nie zdają sobie chyba sprawy, że mogą być takie przyczyny niepłodności, których głowa nie przeskoczy.
 
reklama
Od kwietnia. Osiem cykli w tym 5 bezowulacyjnych. A od zeszłego roku do kwietnia chcieliśmy się starać ale non stop krwawilam miałam okresy po 3 tygodnie, a jak nie miałam okresu to plamilam codziennie. Nikt mi nie umiał pomoc ale też nikt mi nie pozwalam się starać. Miałam biopsję i takie tam. Ale do dzisiaj nic mi nie zdiagnozowano
Szkoda, że lekarka nie zaproponowała stymulacje innymi lekami niż CLO. Przecież są też inne leki.
 
14-16dc miałam ostre bóle jajników, 17dc lekkie kłucie prawego jajnika a dzisiaj 18dc ból podbrzusza jak na @... Nigdy tak nie miałam ale to pewnie wynik Clo. W dodatku czuje zapachy których inni nie czują [emoji23]
 
reklama
Dziewczyny, dzis mam 9 dc. Wczoraj zazylam ostatnia tabletke clo (0,5 tabletki). W nocy podczas stosunku strasznie bolalo, jakby ciagnely jajniki. Teraz chodze co chwile do toalety, bo mam wrazenie ze jest mi strasznie mokro. Sluz przezroczysty, rozciagliwy. Wczoraj wieczorem robilam test owu, pokazala sie druga kreska, odcieniami bardzo podobne do siebie.
Czy po clo to normalne? Czy clo moze przyspieszyc owulacje? Z reguly mialam dlugie cykle i owulacja byla ok. 19/20 dc.
 
Do góry