reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Zapytam go o to przy następnym cyklu
Myślę że możesz zapytać innego. Mi ginekolog powiedziała że jeśli pęcherzyki nie pękają A rosną mi nawet do 40 mm to świadczy o tym że prolaktyna blokuje pęknięcie.
Moj poprzedni lekarz mowil ze wszystkimi że badania ok A jednak w ciazy nie jestem
Zmieniłam dr ta odrazu skierowania na badania potem kazala powtórzyć kilkanrazy i dala leczenie . Mam pierwszy cykl na lekach w poniedzialek kontrolne usg i zobaczę co powie w przyszłym tyg owu więc zobaczymy jak szybko zadziala.
Biorę bromergon
Dziegiel chiński
Niepokalanka
Olej z wiesiolka
Efekty już widzę A co dalej się okaże.
 
Myślę że możesz zapytać innego. Mi ginekolog powiedziała że jeśli pęcherzyki nie pękają A rosną mi nawet do 40 mm to świadczy o tym że prolaktyna blokuje pęknięcie.
Moj poprzedni lekarz mowil ze wszystkimi że badania ok A jednak w ciazy nie jestem
Zmieniłam dr ta odrazu skierowania na badania potem kazala powtórzyć kilkanrazy i dala leczenie . Mam pierwszy cykl na lekach w poniedzialek kontrolne usg i zobaczę co powie w przyszłym tyg owu więc zobaczymy jak szybko zadziala.
Biorę bromergon
Dziegiel chiński
Niepokalanka
Olej z wiesiolka
Efekty już widzę A co dalej się okaże.

Mi pękają ładnie same przy 20 mm
 
A ja jestem załamana:( Miałam pęcherzyki 11dc po 15mm, dzisiaj 17dc i moja gin powiedziała, że musiały pęknąć, ale były za małe i nie ma po nich śladu.. Zwiększyła mi dawkę clo w następnym cyklu, bo teraz miałam po pół tabletki tylko. Ale myślałam, że się uda. Naprawdę podziwiam te z Was, które starają się przez długi czas. Ja dopiero zaczęłam, a i tak pojawił się już stres, rozczarowanie, oczekiwanie na następny cykl i szansę :<
 
A w
Czekam na dobre wieści
Mętlik... Nie ma pęcherzyków i nie ma płynu w zatoce daglasa. Pani dr powiedziała że się wchlonely albo pękły. Nie chce mi się wierzyć, że od poniedziałku mi się dwa perzechyki po 12mm (niby bo sprzęt też nie jest najnowszy) wchlonely. A od wtorku bolą mnie jajniki jak na owulację. Więc kazała mi zrobić test a jak przyjdzie @ to w 5dc zacząć brać 2x1t. Clo.
 
Mętlik... Nie ma pęcherzyków i nie ma płynu w zatoce daglasa. Pani dr powiedziała że się wchlonely albo pękły. Nie chce mi się wierzyć, że od poniedziałku mi się dwa perzechyki po 12mm (niby bo sprzęt też nie jest najnowszy) wchlonely. A od wtorku bolą mnie jajniki jak na owulację. Więc kazała mi zrobić test a jak przyjdzie @ to w 5dc zacząć brać 2x1t. Clo
 
A ja jestem załamana:( Miałam pęcherzyki 11dc po 15mm, dzisiaj 17dc i moja gin powiedziała, że musiały pęknąć, ale były za małe i nie ma po nich śladu.. Zwiększyła mi dawkę clo w następnym cyklu, bo teraz miałam po pół tabletki tylko. Ale myślałam, że się uda. Naprawdę podziwiam te z Was, które starają się przez długi czas. Ja dopiero zaczęłam, a i tak pojawił się już stres, rozczarowanie, oczekiwanie na następny cykl i szansę :QUOTE]Mam podobna sytuację tyle że w 13dc miałam 12.1 i 11.3 i dzisiaj w 16dc nie ma śladu po nich. I albo pękły albo była owulacja. Od 14dc bóle jak owulacja więc kto wie. Sprzęt też się może mylić... Kazała czekać i zrobić test
 
reklama
To Wy miałyście trochę mniejsze te pecherzyki. A u mnie nawet nie zasugerowała, żeby coś testować tylko ze na pewno były za małe i nic z tego nie będzie.
 
Do góry