reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Kochana ja czytałam o tym clo co mi podalas nazwę i tam jest napisane że skutki uboczne są tylko pod czas zażywania A później jak już odstawisz po 5 dniach to skutki uboczne mijają. Może faktycznie brzuch Cię pobolewa jak na miesiączke ale jej nie dostaniesz. Aż jestem ciekawa czy jak ja otrzymam od gin clo czy też będzie mnie tak brzuch bolał od połowy cyklu. Brzuch często pobolewa bo macica się rozciąga.
Czy aby na pewno tak jest z tymi skutkami ubocznymi clo? Ja mam wrażenie, że odczuwam je cały miesiąc..
 
reklama
Gdzieś czytałam ze np kobiety które starają się o dziecko i nie biorą leków i jest okres implantacji itd itp to bóle rożnego rodzaju można podpisać pod ciaze. Ale jeśli kobieta leczy się na niepłodność to leki mogą powodować różne objawy kojarzone z ciąża. progesteron zażywany doustnie np bóle brzucha w okolicy jajników ....

Przecież jak zafasolkujesz to w okolicy @ możesz mieć plamienia etc
 
Gdzieś czytałam ze np kobiety które starają się o dziecko i nie biorą leków i jest okres implantacji itd itp to bóle rożnego rodzaju można podpisać pod ciaze. Ale jeśli kobieta leczy się na niepłodność to leki mogą powodować różne objawy kojarzone z ciąża. progesteron zażywany doustnie np bóle brzucha w okolicy jajników ....

Przecież jak zafasolkujesz to w okolicy @ możesz mieć plamienia etc
Ja akurat biorę tylko CLO.. nic poza tym.. chciałam duphaston, ale lekarz nie dał recepty.. zamierzam poprosić o niego w przyszłym cyklu..
 
Dziewczyny powiedzcie mi jak mogę sobie zrobić zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka bo ginekolog mi przepisał i mam dziś sobie zrobić.
 
A ja nie biorę żadnych leków
Gdzieś czytałam ze np kobiety które starają się o dziecko i nie biorą leków i jest okres implantacji itd itp to bóle rożnego rodzaju można podpisać pod ciaze. Ale jeśli kobieta leczy się na niepłodność to leki mogą powodować różne objawy kojarzone z ciąża. progesteron zażywany doustnie np bóle brzucha w okolicy jajników ....

Przecież jak zafasolkujesz to w okolicy @ możesz mieć plamienia etc
 
reklama
Czekamy na Twój wynik tu wszystkie jakbyśmy czekały na własny....[emoji4] Nie znamy się osobiście ale fajnie jest czuć wsparcie kogoś kto wie dokładnie przez co przychodzisz[emoji4] tak jakoś mnie naszło, miłego dnia dziewczyny [emoji4]
Dzień dobry!! Jadę na betę [emoji1364][emoji1364]
 
Do góry