reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Aż zazdroszczę! Oby u mnie też tak pięknie było..! :) Ile miałaś pęcherzyków? Wszystkie pękły?
1 dominujący kilka mniejszych lacznie chyba z 6. Tak wszystko peklo teraz czekac. Szkoda ze nie zdecydowalam odrazu po zakonczeniu anty. O innym lekarzu moze to wszystko by wczesniej sie tak ulozylo? No ale puki co czekam na testowankooo
 
reklama
Kurczę super! Tyle pęcherzyków i wszystkie pękły-idealnie! Coś czuję, że to będzie Twój cykl :) To Twój pierwszy z Clo?
 
Kurczę super! Tyle pęcherzyków i wszystkie pękły-idealnie! Coś czuję, że to będzie Twój cykl :) To Twój pierwszy z Clo?
Drugi, ale dop teraz sie dowiedzialam ze w poprzednim nie wstrzelilismy sie w owulacje, bo lekarka sama nie wiedziała kiedy ona jest... bylam w 13dc i potem w 17dc i powiedziala ze juz po... a moze to dop bylo przed owulacja? Bo teraz mialam dop w 19dc owulacje... kto ja tam wie ten mi przynajmniej powiedzial ze endo 10mm dzis, sluz byl a ona nie potrafila stwierdzic czy jest pecherzyk...
 
Drugi, ale dop teraz sie dowiedzialam ze w poprzednim nie wstrzelilismy sie w owulacje, bo lekarka sama nie wiedziała kiedy ona jest... bylam w 13dc i potem w 17dc i powiedziala ze juz po... a moze to dop bylo przed owulacja? Bo teraz mialam dop w 19dc owulacje... kto ja tam wie ten mi przynajmniej powiedzial ze endo 10mm dzis, sluz byl a ona nie potrafila stwierdzic czy jest pecherzyk...
Dobry lekarz to podstawa! Ja dopiero zaczynam przygodę z Clo i jestem ciekaww czy mój lekarz podoła temu zadaniu.. Ciekawe ile wizyt mnie czeka.. pierwszą mam w piątek 11dc. Samej ciężko cokolwiek stwierdzić, bo śluzu prawie nie ma.. :/
 
Dobry lekarz to podstawa! Ja dopiero zaczynam przygodę z Clo i jestem ciekaww czy mój lekarz podoła temu zadaniu.. Ciekawe ile wizyt mnie czeka.. pierwszą mam w piątek 11dc. Samej ciężko cokolwiek stwierdzić, bo śluzu prawie nie ma.. :/
No ten brak sluzu tzn mala ilosc strasznie ogranicza obserwacje. Powiedzial mi zeby po zazyciu clo w nastepnym cyklu gdyby jednak sie nie udalo to przyjsc moedzy 9-11dc na pierwsze usg czy nie ma torbieli i potem co 2 dni tzn u mnie akurat bylo by to w poniedzialek srode i piatek do czasu owulacji jak rosna pecherzyki i potem po zeby potwierdzic ze byla.
 
W
No ten brak sluzu tzn mala ilosc strasznie ogranicza obserwacje. Powiedzial mi zeby po zazyciu clo w nastepnym cyklu gdyby jednak sie nie udalo to przyjsc moedzy 9-11dc na pierwsze usg czy nie ma torbieli i potem co 2 dni tzn u mnie akurat bylo by to w poniedzialek srode i piatek do czasu owulacji jak rosna pecherzyki i potem po zeby potwierdzic ze byla.
Wow! Świetny lekarz! Ja się trochę martwie, bo mojego lekarza od poniedziałku nie będzie :( Będzie zastępstwo :/ a liczę, że jak pójdę w piątek to w poniedziałek bądź wtorek znów będzie kontrol i tu już będzie ktoś inny. Ty wczoraj pisałaś, że myślisz, że masz owulacje.. czułaś coś? Jakiś śluz był? Boję się, że przegapimy owu :D
 
W

Wow! Świetny lekarz! Ja się trochę martwie, bo mojego lekarza od poniedziałku nie będzie :( Będzie zastępstwo :/ a liczę, że jak pójdę w piątek to w poniedziałek bądź wtorek znów będzie kontrol i tu już będzie ktoś inny. Ty wczoraj pisałaś, że myślisz, że masz owulacje.. czułaś coś? Jakiś śluz był? Boję się, że przegapimy owu :D
Czułam bol z prawego jajnika. Taki dziwny jakby spuchl i uciskal. Nasilalo sie okolo 19-21 wieczorem i bardziej przy wstawaniu chodzeniu. Od rana czulam jakbym miala goraczke tak mi bylo ogólnie goraco. Sluzu jakos nie zauważyłam choć czułam "mokro". Lekarz mi powiedzial w 15dc ze owulacja będzie na dniach bo pecherzyk mial 17mm i z dnia na dzien moze rosnac nawet o 2mm. W poniedzialek tylko potwierdzil "nie pekl prosze dalej sie starac" i dzis tez jeszcze mamy sie kochac. Powiedział ze wazne jest zeby to byl tez stosunek po owulacji
 
Jezeli uzywalas testow owu to moze Ci pomoga. Mi powiedzial zeby nie kozystac z nich bo w tedy bede szla do lozka z testem a nie z mezem... ale no jednak kazdy chcial by wiedziec czy to juz!
 
Ciesze sie ze uzywalam tego zelu, bo nie wiem ile tego sluzu w ml bylo a tak aplikowalam po 1,5-2,5ml zelu i mam nadzieje ze plemniczki mialy pozywke i teraz szybciutko trafia do jajeczka
 
reklama
Ku pokrzepieniu opiszę swoją sytuację , dwójka dzieci , mąż ten sam, pierwsze ciąże w wieku 26 i 29 lat po 1 cyklu, a następnie po 4 cyklach starań ( wtedy to juz była dla mnie wieczność ) . Dwa lata temu podjęliśmy decyzje o kolejnym dziecku , po roku nieskutecznych starań zaczęłam robić badania, FSH wyhodziło na początku cyklu za wysokie 12 , a potem kontrolne 14. Miałam usg dwa dni po dodatnich testach owulacyjnych a w usg zero śladów po owulacji. Oczywiście badania męża, u mnie AMH - prawie jeden , ale juz ponizej :( od września zaczełam przyjmować Clostilbegyt od 2do 6dc 1 tabl - ładnie pecherzyki rosły, pękały. Pierwszy raz w życiu czułam ból jajnika, w którym była owulacja. W 3 cyklu już endometrium zaczęło się zmniejszać , moja gin zaleciła , żebym jeszcze jeden cykl brała clo , ale już bez monitoringu . Grudzień był miesiącem mega stresujacym dla nas , nawet nie pamietam czy były starania w odpowiednich dniach . OM 23.12 i juz totalnie odpuściliśmy, a natłoku spraw , które nas spotkały, cieszyliśmy się , że jest jak jest , a tymczasem 21.01 w blue monday zrobiłam test w 30 dc ( czekałam długo na @ bo wiedziałam , ze i tak przyjdzie ) a tam dwie kreski. Obecnie nasze szczęscie ma juz ponad 7 cm CRL i czekamy z utęsknieniem na wrzesień.
 
Do góry