reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Oj kochana nie znam się na tej immunologii zupełnie. Nie wglebialam się w to nigdy.

U mnie dobrze. Czuje się ok. Chociaż słaba jestem ciągle. Spalabym tylko.
A co u maleństwa nie wiem :( mam nadzieję że wszystko dobrze. Wizytę mam dopiero we wtorek, będzie 3 tygodnie od poprzedniej.
 
Oj kochana nie znam się na tej immunologii zupełnie. Nie wglebialam się w to nigdy.

U mnie dobrze. Czuje się ok. Chociaż słaba jestem ciągle. Spalabym tylko.
A co u maleństwa nie wiem :( mam nadzieję że wszystko dobrze. Wizytę mam dopiero we wtorek, będzie 3 tygodnie od poprzedniej.
Zmęczenie to normalność [emoji846] to wtorek będzie dla nas ważnym dniem [emoji16]
 
Hej, brałam clo od 2dc do 7dc, dzisiaj 8dc, jutro monitoring, powiedzcie mi w jakim czasie wystąpiła u was owulacja? 😉
 
Dziwne, no moja lekarka tez miala takie podejscie... moze idz na kontrole do innego lekarza? Tak dla swietego spokoju. Moze inny popaczy i cos wiecej Ci powie. Pecherzyk 13 to jeszcze z tydz. Jak dla mnie do owulacji a bynajmniej z 5dni tak mysle. A endo nie martw sie wazne zeby w czasie owulacji bylo conajmniej 8
 
reklama
@KiedyPytam jak nastroje??
Ja się wczoraj dowiedziałam, że szwagier będzie tatusiem... Wpadka... Zalamalam się ale dzisiaj już dobrze.
Dostałam kopniaka i dzisiaj już umówiłam się do innego lekarza na konsultacje niepłodności.

Ile ty teraz miesięcy w sumie brałas anty? 2? Ja planuje 2 bo chyba więcej nie wyrobię w takim zawieszeniu..
 
Do góry