reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Aromek poprawia endometrium a clo je wysusza czy coś takiego [emoji2368]
Mi się udało w pierwszym cyklu z aromkiem ale była ciąża biochemiczna. Miesiąc później zaszłam naturalnie i trwam do dzisiaj [emoji846]
Naprawde??? Super, gratulacje ❤️❤️❤️
Jak czytam takie posty to widze swiatelko dla siebie 😉
Ja jestem pierwszy cykl z A, dzis wlasnie skonczylam, 5 dni po jednej tabletce... Teraz czekamy na owu... 😉
Masz jakies skutki uboczne?
 
I dostałam @ w nocy . Idę na usg dzisiaj o 19 . Musze dopytać doktorka co dalej , to będzie 3 cykl z clo. Nie wiem co on tam chce sprawdzać w czasie @ .

Przykro mi :( Tule!

Idziemy prawie identycznie widzę! U mnie dziś 23dc i 11dpo.
Trzymam kciuki, żeby to był ten szczęśliwy cykl! <3

Miło mieć kompana :D

A jak długie masz cykle ?? Jak tam sytuacja obecnie u Ciebie??

Cześć dziewczyny 😊
Dziś jest 29 dc i 12 dpo.
Zrobiłam test. Jest słaba II kreska.
Na zdjęciu aż tak jej nie widać. Jutro powtórzę test.

Kreseczka jest jest ;) Oby ciemniała ! Trzymam kciuki.

Już tak nie namawiajcie do tego testowania, bo tu zwariuje a mam 3 apteki po drodze z pracy haha :D Termin @ mam na dziś ;) i 13dpo
 
Naprawde??? Super, gratulacje ❤❤❤
Jak czytam takie posty to widze swiatelko dla siebie 😉
Ja jestem pierwszy cykl z A, dzis wlasnie skonczylam, 5 dni po jednej tabletce... Teraz czekamy na owu... 😉
Masz jakies skutki uboczne?

ja brałam odrazu 2x1..
tylko mialam stymulacje w klinice z zastrzykiem ;)
 
Wiecie co dziewczyny głupia ja. Nie zapytałam lekarza o inseminację. Ale chyba bez drożności nie ma o czym gadać. Robię drożność w połowie czerwca i zobaczymy. Jak będą drożne to powiem żeby mi dał ten Aromek w lipcu i spróbujemy inseminacji może. A jak nie no to witaj kliniki od sierpnia. A może i od lipca.
 
Wiecie co dziewczyny głupia ja. Nie zapytałam lekarza o inseminację. Ale chyba bez drożności nie ma o czym gadać. Robię drożność w połowie czerwca i zobaczymy. Jak będą drożne to powiem żeby mi dał ten Aromek w lipcu i spróbujemy inseminacji może. A jak nie no to witaj kliniki od sierpnia. A może i od lipca.
Drożność obowiązkowa przed IUI

Aha..ja sam A, pewnie nie zadziala... :(
Zadziała!
Przykro mi :( Tule!



Miło mieć kompana :D

A jak długie masz cykle ?? Jak tam sytuacja obecnie u Ciebie??



Kreseczka jest jest ;) Oby ciemniała ! Trzymam kciuki.

Już tak nie namawiajcie do tego testowania, bo tu zwariuje a mam 3 apteki po drodze z pracy haha :D Termin @ mam na dziś ;) i 13dpo
Ja już nie robię testów, szkoda kasy a i tak zawsze biel :(
 
reklama
Do góry