reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Ja robiłam na NFZ. Nie było problemu z przyjęciem tyle, że miałam już owu to nie mogłam w danym cyklu się zapisać i czekałam do następnego.

No przyjemne to nie jest, ale trwa króciutko, także do przeżycia.

W szpitalu na NFZ? A dlugo sie czeka? Slyszalam ze to dosyc bolesne, ale czego sie nie robi dla 🤰🥰
 
Miałaś rentgenem? Ja będę robić USG.... Ponoć trochę mniej bolesne. No i prywatnie. Ok 700 zł to kosztuje ale już przeboleje .... Nie położę się teraz do szpitala nie ma mowy
 
Miałaś rentgenem? Ja będę robić USG.... Ponoć trochę mniej bolesne. No i prywatnie. Ok 700 zł to kosztuje ale już przeboleje .... Nie położę się teraz do szpitala nie ma mowy

Tak to było z RTG robione. Kładą Cie na stół do RTG, rozkladasz nogi i Ci pakują tam narzędzia :D Pani trzyma se nogi, pani trzyma se plecy... Ehe troche mi rąk brakuje :D
 
😟😟😟😟 Myslalam ze to bardziej cywilizowane badanie 😟 ale czego to sie spodziewac, ja podczas zabiegu usuniecia polipa, jeszcze na sali operacyjnej, podczas wybudzania slyszalam nieprzyjemne kom w moim kierunku...typu kolejny len ktoremu nie chce sie pracowac i chce zwolnienie, itp... Tak abstachujac od tematu....
 
😟😟😟😟 Myslalam ze to bardziej cywilizowane badanie 😟 ale czego to sie spodziewac, ja podczas zabiegu usuniecia polipa, jeszcze na sali operacyjnej, podczas wybudzania slyszalam nieprzyjemne kom w moim kierunku...typu kolejny len ktoremu nie chce sie pracowac i chce zwolnienie, itp... Tak abstachujac od tematu....
Ale dziady...
 
reklama
Do góry