reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Moja prolaktyna w wersji podstawowej zawsze mieści się w normie, natomiast po obciążeniu nieraz 20krotnie przekracza granice...ostatnia wyniosła 4 426,00 mIU/l !!
Żaden lekarz, z którymi dotychczas konsultowałam wyniki, nie zwrócił nigdy na to uwagi. I nigdy nie wiązał z tym faktu, że od 5 lat nie mogę zajść w ciążę. Nawet moja obecna Pani Doktor z Kliniki Novum w Warszawie twierdzi, że taka prolaktyna po obciążeniu nie ma dużego znaczenia dla możliwości zajścia w ciążę...dziwne to dla mnie, ale skoro czwarty lekarz z kolei ma na ten temat takie samo zdanie to chyba coś w tym musi być. W kółko słyszę od nich : "ważne, że prolaktyna podstawowa mieści się w normie, a tzn.że wszystko jest ok".
 
reklama
Moja prolaktyna w wersji podstawowej zawsze mieści się w normie, natomiast po obciążeniu nieraz 20krotnie przekracza granice...ostatnia wyniosła 4 426,00 mIU/l !!
Żaden lekarz, z którymi dotychczas konsultowałam wyniki, nie zwrócił nigdy na to uwagi. I nigdy nie wiązał z tym faktu, że od 5 lat nie mogę zajść w ciążę. Nawet moja obecna Pani Doktor z Kliniki Novum w Warszawie twierdzi, że taka prolaktyna po obciążeniu nie ma dużego znaczenia dla możliwości zajścia w ciążę...dziwne to dla mnie, ale skoro czwarty lekarz z kolei ma na ten temat takie samo zdanie to chyba coś w tym musi być. W kółko słyszę od nich : "ważne, że prolaktyna podstawowa mieści się w normie, a tzn.że wszystko jest ok".
Spróbuj u neurologa. Miałaś mmr przysadki?
 
Moja prolaktyna w wersji podstawowej zawsze mieści się w normie, natomiast po obciążeniu nieraz 20krotnie przekracza granice...ostatnia wyniosła 4 426,00 mIU/l !!
Żaden lekarz, z którymi dotychczas konsultowałam wyniki, nie zwrócił nigdy na to uwagi. I nigdy nie wiązał z tym faktu, że od 5 lat nie mogę zajść w ciążę. Nawet moja obecna Pani Doktor z Kliniki Novum w Warszawie twierdzi, że taka prolaktyna po obciążeniu nie ma dużego znaczenia dla możliwości zajścia w ciążę...dziwne to dla mnie, ale skoro czwarty lekarz z kolei ma na ten temat takie samo zdanie to chyba coś w tym musi być. W kółko słyszę od nich : "ważne, że prolaktyna podstawowa mieści się w normie, a tzn.że wszystko jest ok".

O ja mieszkam obok Novum ;) Ale leczę się w invimedzie. Moja podstawowa prolaktyna tez sie nie mieści w normie i mój lekarz mówi ze absolutnie nic nie należy z nią robić. [emoji1383]‍♀️
 
Witajcie 😊
Jestem w pierwszym cyklu z CLO i wgl jestem zielona w tej kwestii. Obecnie to moj 10dc i dokucza mi klucie z prawej strony, czasami az mam wrazenie ze promieniuje mi w udo. Czy to znaczy ze jajniki pracuja? Na monitoring ide za 2 dni.
 
reklama
Co do wielkości pęcherzyka i jego pekniecia. Ja dziś byłam na monitoringu i mam dwa pęcherzyki po 18-19 mm i na jednym widać taki pogrubienie/wzgórek i lekarz powiedział, że to sugeruje, że pęcherzyk pęknie za 24h. Próbuje bez zastrzyku na pęknięcie. Zobaczymy. Test owu też potwierdziły to co lekarz powiedział. Jest pozytywny. Dwie grube, ciemne kreski.
 
Do góry