reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Dobrze że zadzwoniłam. Wracam do życia!!

Powiedział że jak będzie nawet 24 mm to brać zastrzyk. Jeśli moja Pani doktor będzie się upierać że nie brać bo może same pękną, to się uprzec i mam powiedzieć że ma mi dać ten zastrzyk i koniec.

A na moje pytanie czy brać skoro są dwa pęcherzyki powiedział że najwyżej będą bliźniaki. Brać Pregnyl bez dyskusji i powodzenia.
I dobrze :)
Mi ostatnio endokrynolog dziwiła się ze przy 4 pęcherzykach wzięłam zastrzyk.
Mi co prawda nic nie wyszło ale trzymam kciuki :)
 
reklama
I dobrze :)
Mi ostatnio endokrynolog dziwiła się ze przy 4 pęcherzykach wzięłam zastrzyk.
Mi co prawda nic nie wyszło ale trzymam kciuki :)
No ja przecież w zeszłym miesiącu też miałam piękne dwa i nic z tego nie wyszło. Plulam sobie w brodę bo był taki moment że myślałam że może lepiej by nie było bo się bałam bliźniaczej. Ale teraz niech sobie te dwa pękają.

W tym cyklu biorę dupka i luteinę w homeopacie więc liczę na cuda
 
Cześć dziewczyny. Piszę do was z problem. To jest mój 3 cykl na cło 3-7dc 1/2 tabletki. 29listopada był mój 14 dc moje pęcherzyki 2x29mm endo 8mm. Tego samego dnia po ocenie cyklu dostałam Ovitrelle na pęknięcie pęcherzyków. Dziś jest 17dc i nie wiadomo nic. Pęcherzyki się zmniejszyły są 26 i 18mm mendo 11mm nie widać ciałka żółtego. Nie wiadomo czy doszło do owulacji czy też nie. Nie wiadomo czy to ciałko krwotoczne czy może jednak pęcherzyk nadpękł. Teraz muszę czekać do następnej miesiączki czy wystąpi czy nie. Jeśli wystąpi muszę iść na kontrolę czy mogę brać stymulację tylko tym razem inny lek. Od dziś muszę brać 1x2 duphaston. Lekarz również wspominał coś o inseminacji. Czy któraś z wyśmiała może tak samo? Czy jest szansa na ciążę czy cykl raczej stracony? Jaka jest szansa że mogło dojść do zapłodnienia? Proszę pomóżcie
 
Cześć dziewczyny. Piszę do was z problem. To jest mój 3 cykl na cło 3-7dc 1/2 tabletki. 29listopada był mój 14 dc moje pęcherzyki 2x29mm endo 8mm. Tego samego dnia po ocenie cyklu dostałam Ovitrelle na pęknięcie pęcherzyków. Dziś jest 17dc i nie wiadomo nic. Pęcherzyki się zmniejszyły są 26 i 18mm mendo 11mm nie widać ciałka żółtego. Nie wiadomo czy doszło do owulacji czy też nie. Nie wiadomo czy to ciałko krwotoczne czy może jednak pęcherzyk nadpękł. Teraz muszę czekać do następnej miesiączki czy wystąpi czy nie. Jeśli wystąpi muszę iść na kontrolę czy mogę brać stymulację tylko tym razem inny lek. Od dziś muszę brać 1x2 duphaston. Lekarz również wspominał coś o inseminacji. Czy któraś z wyśmiała może tak samo? Czy jest szansa na ciążę czy cykl raczej stracony? Jaka jest szansa że mogło dojść do zapłodnienia? Proszę pomóżcie
Dziwna sytuacja. Nie będziesz mieć kolejnego monitoringu? Wydaje mi się że za późno dostałaś na pęknięcie. 29mm to już bardzo duży pęcherzyk wręcz przerośnięty. Z tego co większość dziewczyn piszę to zastrzyk dostają gdy pecherzyk ma około 20mm. Mój np pekał naturalnie przy 25mm
 
Dziwna sytuacja. Nie będziesz mieć kolejnego monitoringu? Wydaje mi się że za późno dostałaś na pęknięcie. 29mm to już bardzo duży pęcherzyk wręcz przerośnięty. Z tego co większość dziewczyn piszę to zastrzyk dostają gdy pecherzyk ma około 20mm. Mój np pekał naturalnie przy 25mm
Pat pat pat dobrze mowi. 29 to już dużo za dużo bo jak pęknie będzie miał ok 33.
Mi dziś lekarz powiedział że 24-25 to jeszcze tak do przyjęcia. Ale 29 to chyba za dużo. Lepiej idz sprawdź na monitoringu co się zadzialo
 
Jestem po badaniu drożności nie było takie straszne. Gorsza była informacja, że oba jajowody są nie drożne. Zostało nam tylko zapłodnienie invitro. Ciężko mi z tym strasznie. Ale nie chce się poddać będę walczyła dalej o maleńkie szczęście. Trzymam za was kciuki dziewczyny.
 
Jestem po badaniu drożności nie było takie straszne. Gorsza była informacja, że oba jajowody są nie drożne. Zostało nam tylko zapłodnienie invitro. Ciężko mi z tym strasznie. Ale nie chce się poddać będę walczyła dalej o maleńkie szczęście. Trzymam za was kciuki dziewczyny.
Czy lekarz powiedział albo zasugerował skąd niedrożność obu ? Czy miałaś jakieś zabiegi w obrębie jamy brzusznej, cesarki lub zapalenia związane z narządami rodnymi ?
 
Dziwna sytuacja. Nie będziesz mieć kolejnego monitoringu? Wydaje mi się że za późno dostałaś na pęknięcie. 29mm to już bardzo duży pęcherzyk wręcz przerośnięty. Z tego co większość dziewczyn piszę to zastrzyk dostają gdy pecherzyk ma około 20mm. Mój np pekał naturalnie przy 25mm
No właśnie cały cykl miałam monitorowany. Zapytałam się czy 29 mm to nie przerośnięty to odpowiedział że do 30mm jest ok. I nie wiem czy pękły czy nie bo nie było widać a na kartce mam napisane "cialko krwotoczne?". Nie można bylo określić, napewno się zmniejszyły więc albo pękły albo nadpękły. Nie wiem jak to rozumieć oraz co o tym wszystkim myśleć. czy mieć nadzieję czy może nie łudzić się?
 
No właśnie cały cykl miałam monitorowany. Zapytałam się czy 29 mm to nie przerośnięty to odpowiedział że do 30mm jest ok. I nie wiem czy pękły czy nie bo nie było widać a na kartce mam napisane "cialko krwotoczne?". Nie można bylo określić, napewno się zmniejszyły więc albo pękły albo nadpękły. Nie wiem jak to rozumieć oraz co o tym wszystkim myśleć. czy mieć nadzieję czy może nie łudzić się?
Ja po owulacji mam zawsze napisane i mówi lekarka że jest torbiel krwotoczna i że to dobrze
 
reklama
Do góry