reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
U mnie wczoraj test owulacyjny pozytywny a dziś rano temperatura mi podskoczyła do 37 :)
Owu powinnam mieć dzisiaj .... yyyy. Ten cykl bez monitoringu ale chyba zrobię sobie za kilka dni progesteron.
Mam wyniki przeciwciał ANA. Wyszły ujemne. Wychodzi na to ze póki co wykluczam wszystkie przeszkody a ciąży nadal brak.
 
A ja postanowiłam cieszyć się grudniem od tak, nie robię testów. Zrobię jeśli miesiączka nie przyjdzie :)

ja nie należę do zbyt cierpliwych ani tez nie potrafię wyluzować. Jeśli na czymś mi zależy to myśle o tym i robię wszystko by jak najszybciej się przekonać :)
Czasami zazdroszczę takiego spokoju ludziom
 
reklama
Dobrze że zadzwoniłam. Wracam do życia!!

Powiedział że jak będzie nawet 24 mm to brać zastrzyk. Jeśli moja Pani doktor będzie się upierać że nie brać bo może same pękną, to się uprzec i mam powiedzieć że ma mi dać ten zastrzyk i koniec.

A na moje pytanie czy brać skoro są dwa pęcherzyki powiedział że najwyżej będą bliźniaki. Brać Pregnyl bez dyskusji i powodzenia.
 
Do góry