reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

reklama
Pójdziesz i zobaczysz chociaż ja też brałam przy 20 mm bo i tak pęcherzyki pękają od 24 do 36 h więc w tym czasie one i tak jeszcze rosną. Zobaczysz teraz A jeśli się nie uda do kolejnym razem weź zastrzyk przy 20mm.
Tak teraz przeszperalam na szybko internet i na bocianie i innych pisza dziewczyny ze braly też przy 24-25 mm. I Jak pęknie nawet przy 28 to dobrze, bo jest dojrzały. Przy 10000 jednostek niby powinien dość szybko pęknąć. A jak coś to pęknie drugi może.... Nie wiem już sama.
 
Nie wiem. Nie dzwoniłam bo wyszłam po 21 od lekarki. Może za dużo. Denerwuje się tym ale już mam dość. K**** mać za przeproszeniem przecież jest lekarka!!!! Ale profesor ostatnio mówił, że tak te 23 mm minimum powinny być. Więc tez myślę że by mi nie dał przy 20mm. Jak nie pęknie sam do środy to da mi zastrzyk i jak coś pęknie ten mniejszy może. Ona mówi że tak ładnie wszystko wygląda że może sam pęknie bez zastrzyku.

Mi przy 20 lekarz kazał wziąć zastrzyk. A w następnym cyklu przy 20 mm sam pękł.
 
Tak teraz przeszperalam na szybko internet i na bocianie i innych pisza dziewczyny ze braly też przy 24-25 mm. I Jak pęknie nawet przy 28 to dobrze, bo jest dojrzały. Przy 10000 jednostek niby powinien dość szybko pęknąć. A jak coś to pęknie drugi może.... Nie wiem już sama.
Spokojnie poczekaj do jutra. Myślę że dr wie co robi . To już Twój drugi zastrzyk?
 
reklama
Do góry