reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

A po 1 tabletce tez nie mialas pęcherzykow... U mnie po 1 tabletce nie bylo ani w 10 dniu ani w 14:/

Mi od razu gin przywalił dawkę 2x dziennie. Później odstawiłam w 3 cyklu i okazało się ze bez clo mam śliczny pęcherzyk który sam pękł. Teraz nie nam monitoringu, jestem bez wspomagaczy. Zobaczymy czy teraz się uda :)
 
reklama
Przypomniałam sobie (dzięki wam) aby sprawdzić czy przypadkiem nie owuluje :)
Mój test :
 

Załączniki

  • 3975A154-CFF9-404B-90F2-C397CC6B4B75.jpeg
    3975A154-CFF9-404B-90F2-C397CC6B4B75.jpeg
    2,3 MB · Wyświetleń: 52
Mam pytanie, będę miala zastrzyki menopur od stycznia i cena w aptece doz pokazuje mi od jakoś 40 zł do 700 bo jest to lek refundowany, teraz pytanie jak skorzystać z refundacji??? 😅😅😅
 
Cześć dziewczyny mam pytanie czy miała któraś z was robione badanie drożności jajowodów? Czy takie badanie jest bolesne? Jutro właśnie idę na drożność i mam dużego stresa.
 
Cześć dziewczyny mam pytanie czy miała któraś z was robione badanie drożności jajowodów? Czy takie badanie jest bolesne? Jutro właśnie idę na drożność i mam dużego stresa.

Jej ja miałam w tym miesiącu mnie nie bolało nic a nic przez chwile poczulam tylko skurcz taki jak podczas miesiączki trwał on może kilka sekund. Lekarz wkłada wziernik i strzykawka wpuszcza płyn obserwuje jak i czy przeplywa przez jajowody całe badanie trwało może 10 minut. Absolutnie nie ma się czego bać.
 
Jej ja miałam w tym miesiącu mnie nie bolało nic a nic przez chwile poczulam tylko skurcz taki jak podczas miesiączki trwał on może kilka sekund. Lekarz wkłada wziernik i strzykawka wpuszcza płyn obserwuje jak i czy przeplywa przez jajowody całe badanie trwało może 10 minut. Absolutnie nie ma się czego bać.
Dzięki, trochę mnie uspokoiłaś. W internecie różne rzeczy można przeczytać.
 
Hej. Ja jestem po wizycie. Na lewym jajniku znowu dwa pęcherzyki. 17 i 20 mm. Lekarka mówi że za wcześnie na pregnyl . Mam przyjść w środę na usg i z zastrzykiem... Ale liczymy na to że moze do środy pęknie bez pregnylu któryś sam.
 
A ja głupia mialam odpuścić ale jednak wszystko wskazuje, że nie odpuszczamy. Mój M. w styczniu po 4m-cach l4 wraca do roboty więc możemy działać. W tym cyklu choć miałam się nie nastawiac bo przecież nic nie wskazuje że miałam owulację... tylko nagłe niknięcie pecherzyka, płyn w zatoce i endo 11 no i skierowaniu na betę co dostałam od gin wszystko daje mi nadzieję, że może jednak się udało... W środę mam nowego ginekologa, a obiecałam sobie, że zatestuje w Mikołajki ale chyba nie wytrzymam i w środę robię.
 
reklama
Hej. Ja jestem po wizycie. Na lewym jajniku znowu dwa pęcherzyki. 17 i 20 mm. Lekarka mówi że za wcześnie na pregnyl . Mam przyjść w środę na usg i z zastrzykiem... Ale liczymy na to że moze do środy pęknie bez pregnylu któryś sam.
Ja miałam ovitrelle przy 20 mm
W środę może być już 24-26 mm nie za dużo? A co prof na to?
 
Do góry