reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Czytałam dzisiaj ulotke dokładnie i jest tam wspomniane że owu po CLO powinna być między 11 a 15dc a co jak cykle są dłuższe i owu jest np 17-19dc. Myślę że to zależy od kobiety. W 13dc jeszcze mały pęcherzyk, idę w 16dc i zobaczymy co coś urósł...
No właśnie. Mnie też zdziwiła ulotka. Że owu do 15dc. Fajnie by było.... Jak ja do tej pory miałam ok. 21. Jejku.... Jakie cykle by były krótkie :)
 
reklama
Dzisiaj mam 14dc i dokładnie to samo. Raz jeden, raz drugi. Mniej więcej od południa się ciągnie? I co to ma znaczyć? Owulacja czy efekt uboczny Clo?
A w którym dniu cyklu was zaczynają boleć? Ja dopiero 4 tabletkę wzięłam i jestem w 6dc. Coś mnie pobolewa, ale mi się okres jeszcze nie skończył.
 
Dzisiaj mam 14dc i dokładnie to samo. Raz jeden, raz drugi. Mniej więcej od południa się ciągnie? I co to ma znaczyć? Owulacja czy efekt uboczny Clo?

Ja jestem w ciągu pierwszego cyklu z clo i pobolewał mnie lewy jajnik, więc na monitoringu się zdziwiłam jak się okazało, że mam 2 pęcherzyki w prawym. I od tamtego dnia (10dc) do dzisiaj (15dc) to już zaczęły się odzywać na zmianę xd W czwartek idę zobaczyć co tam się wydarzyło czy popękały :)
 
Ja jestem w ciągu pierwszego cyklu z clo i pobolewał mnie lewy jajnik, więc na monitoringu się zdziwiłam jak się okazało, że mam 2 pęcherzyki w prawym. I od tamtego dnia (10dc) do dzisiaj (15dc) to już zaczęły się odzywać na zmianę xd W czwartek idę zobaczyć co tam się wydarzyło czy popękały :)
Też idę w czwartek. Jesteś dzień przedemna w dc. Daj koniecznie znać co i jak. Jakie duże miałaś pęcherzyki i w jakim dc dokladnie
 
Ja jestem w ciągu pierwszego cyklu z clo i pobolewał mnie lewy jajnik, więc na monitoringu się zdziwiłam jak się okazało, że mam 2 pęcherzyki w prawym. I od tamtego dnia (10dc) do dzisiaj (15dc) to już zaczęły się odzywać na zmianę xd W czwartek idę zobaczyć co tam się wydarzyło czy popękały :)
To taka sporą przerwę.masz w monitoringu. 10 a potem 17 dzień tak? To tydzień .... Nie chciałaś zobaczyć jak rosna?
 
W 10 dc (piątek) miałam pęcherzyki po 15mm i ginka powiedziała, że mamy teraz działać przez kolejne 3 dni ;) a ona przyjmuje dopiero od środy, więc i tak najwcześniej jutro bym mogła pójść, a nie mogę.
Ja najchętniej to bym codziennie chciała usg i wiedzieć co się dzieje..
 
W 10 dc (piątek) miałam pęcherzyki po 15mm i ginka powiedziała, że mamy teraz działać przez kolejne 3 dni ;) a ona przyjmuje dopiero od środy, więc i tak najwcześniej jutro bym mogła pójść, a nie mogę.
Ja najchętniej to bym codziennie chciała usg i wiedzieć co się dzieje..
To ja mam cykl stracony.... 13dc i 2 po 12mm
 
Miałam właśnie USG. Bolał mnie lewy jajnik, a okazało się, że mam 3 piękne pęcherzyki w prawym (17, 18, 19 mm) i endometrium 8 mm. Jutro Otrivelle i od dzisiaj przez 7-10 dni zalecone codzienne starania :)
 
Dziewczyny a jak to jest z tym Clo. Lekarze oczekują że kiedy niby ma być owulacja w cyklu z clo? Bo mi lekarka kazała przyjść 13-15 dc i wtedy oceniamy i tak dalej, a niektóre z was mówią że jak w 9dc jest mały to już lekarz mówi że z owu nic nie będzie. Dziwne....
Nie sugeruj się. My same pisałyśmy, że to dziwna akcja że lekarz od tak stwierdził, że nie rośnie :) nic się nie przejmuj. Idziesz w piątek?
 
reklama
Do góry