reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania z clostilbegyt i prolaktyna czynnościow staraczki 2018

Dziś mam pierwszy raz monitoring 9 dc dziś wzięłam ostatnią tabletkę CLO (biorę po 1 tabletce od 5 do 9 dc). Jest to mój 3 cykl z CLO i w poprzednich 2 czułam że coś się dzieje, że pracuje. W tym cyklu nic, zero objawów, nic nie boli, obawiam się że nic tam się nie zadzieje tym razem:(
ja też nie czuję żeby coś się działo, ale pęcherzyk jest :) teraz mam tylko nadzieję że pęknie
 
reklama
Też swoje przeszłam zanim znalazłam dobrego lekarza. Jeśli jesteś z zachodniopomorskiego to mam lekarza którego mogę polecić z czystym sumieniem.
tak.
w poprzednim brałam 3.
tylko ja biore na uregulowanie miesiączki.
zmieniam lekarza, bo ten mi przepisuje ale nie powiedział dlaczego tych miesiączek nie mam ehh
 
Dziewczyny jestem po pierwszym monitoringu (9dc) endometrium 6, w prawym jajniku pęcherzyk 9 a w lewym 10,99
Lekarz mówi że jak na 9 dzień cyklu jest ok w sobotę kolejna wizyta zobaczymy czy rosną [emoji846]
 
reklama
Dziewczyny jestem po pierwszym monitoringu (9dc) endometrium 6, w prawym jajniku pęcherzyk 9 a w lewym 10,99
Lekarz mówi że jak na 9 dzień cyklu jest ok w sobotę kolejna wizyta zobaczymy czy rosną [emoji846]
Ja dzisiaj 11dc, także podobnie :) z tym że ja na dzień wczorajszy miałam pęcherzyk 19mm, także owulacji lada dzień
Ilu dniowe masz cykle? bo ja 25-26 dni
 
Do góry